U19: ÖTÖSRE VIZSGÁZTAK

2022.10.30

Két elhalasztott mérkőzés után tudtak ismét nyerni fiataljaink.

Két, zsinórban elhalasztott mérkőzés után próbált ismét felvenni a fonalat az U19-es csapatunk , amely a középmezőny elhelyezkedő Szőreg RSE együttesét látta vendégül a hétvégén. Nem várt könnyű meccs a mieinkre, hiszen egy szívós, kellemetlen ellenfél érkezett a Móradombi Sportközpontba. Az első félidőben jól kezdtünk, a számos kidolgozott helyzet azonban sokáig nem hozott eredményt, de végül kettő helyzetünket sikerűlt értékesíteni és így a szünetben 2-0-ás hazai vezetés állt az eredményjelzőn. A folytatásban más sebességre kapcsoltak a mórahalmiak, és pazar gólokat szerezve, magabiztos, 5-0-s győzelmet arattak. 19 éveseink 8 bajnoki után 18 ponttal a 10 csapatos bajnokság 4. helyén állnak.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei U19 "A" 10. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2022. október 30. (vasárnap) 11:30

Mórahalom VSE - Szőreg RSE 5 - 0 (2 - 0)

Mórahalom VSE: Mison B., Csiszár Cs., Tajthy L., Trója G., Szalai R., Csizmadia L. (⬇️ 46') , Ötvös M., Rádóczi D. (⬇️ 46'), Császár M., Vajda M. (⬇️ 46'), Bojan T. (⬇️ 46')

Cserék: Börcsök B. (⬆️ 46'), Kurucz P. (⬆️ 46'), Oláh M. (⬆️ 46'), Csurgó B. (⬆️ 46')

Edző: Kiss Márkó

Technikai vezető: Kiss Balázs

Gólszerző: Trója G. (⚽ 19'), Tomic B. (⚽ 42'), Tajthy L. (⚽ 61'), Ötvös M. (⚽ 73'), Kurucz P. (⚽ 82')

Kiss Balázs értékelése: Sok helyzetünk maradt ki ma is, de végül magabiztos győzelemet arattunk, a 10 emberrel játszó Szőreg ellen.

A következő bajnoki fordulóban a DAFC Szeged csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. november 06. (vasárnap) napján 11:30 órától, a Bordányi Sportpályán játszák.