Mérkőzések - Labdarúgó bajnokság

Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE Férfi Felnőtt

Csapatok Liga Eredmény Dátum Helyszín
M-Perfect Home - Algyő 🆚 Kéménygyártó - Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 1. forduló 2 - 1
2023.08.19. (szombat) 17:30 Algyői Sporttelep
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZVSE G-Falc Kft.
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 2. forduló 1 - 2
2023.08.26. (szombat) 17:30
Móradombi Sportközpont
Ásotthalmi TE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 3. forduló 2 - 2
2023.09.02. (szombat) 16:30
Ásotthalmi Sportpálya
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundoroszma
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 4. forduló 1 - 0
2023.09.09. (szombat) 16:30
Mórdombi Sportközpont
Szentesi Kinizsi SZITE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 5. forduló 0 - 2 2023.09.17. (vasárnap) 16:00
Szentes Városi Stadion
FK 1899 Szeged-SZEOL 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 6. forduló 0 - 5 2023.09.23. (szombat) 17:30
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Hódmezővásrhelyi FC
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 7. forduló 3 - 2
2023.09.30. (szombat) 16:00
Mórdombi Sportközpont
Makó FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE 
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 8. forduló 2 - 1
2023.10.07. (szombat) 15:00
Makó Városi Sportcentrum
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Tiszasziget SE
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 9. forduló 0 - 0
2023.10.14. (szombat) 15:00
Móradombi Sportközpont
KSE Balástya 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 10. forduló 2 - 1
2023.10.21. (szombat) 14:30
Balástya KSE Sportpálya
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 DBFUTBALL Bordány SK
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 11. forduló 5 - 0
2023.10.28. (szombat) 14:30
Móradombi Sportközpont
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 M-Perfect Home-Algyő
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 12. forduló 4 - 1
2023.11.04. (szombat) 13:30 Móradombi Sportközpont
SZVSE-G-Falc Kft.
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 13. forduló 2 - 1
2023.11.11. (szombat) 13:30 Szegedi Vasutas SE Sporttelep
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Ásotthalmi TE
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 14. forduló 5 - 0
2023.11.18. (szombat) 13:00 Móradombi Sportközpont
ESK Kiskundorozsma 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 15. forduló 1 - 2
2023.11.25. (szombat) 13:00 Szeged-Kiskundoorzsma Sportpálya 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Szentesi Kinizsi SZITE
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 16. forduló 3 - 1
2024.02.10. (szombat) 14:00 Móradombi Sportközpont
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 FK 1899 Szeged - SZEOL
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 17. forduló 2 - 1
2024.02.17. (szombat) 14:00 Móradombi Sportközpont
Hódmezővásárhelyi FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 18. forduló 1 - 2 
2024.02.25. (vasárnap) 14:00 Hódemzővásárhelyi Városi Stadion

Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U19

Csapatok Liga Eredmény Dátum Helyszín
Kéménygyártó-Mórahalom VSE  MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 1. forduló -
2023.09.02. (szombat) 10:00 Szabadnapos
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Békéscsaba UFC MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 2. forduló 1 - 4
2023.09.10. (vasárnap) 10:00 Móradombi Sportközpont
Gyulasport Nonprofit Kft. 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 3. forduló 4 - 0
2023.09.17. (vasárnap) 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Karcagi SE
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 4. forduló 9 - 3
2023.09.23. (szombat) 11:00
Móradombi Sportközpont
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 5. forduló 7 - 2
2023.09.30. (szombat) 16:00
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep 
Kémánygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Törökszentmiklósi FC
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 6. forduló 3 - 2
2023.10.08. (vasárnap) 11:00
Móradombi Sportközpont
Tiszakécske VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 7. forduló 1 - 2
2023.10.15. (vasárnap) 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 DAFC Szeged
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 8. forduló 1 - 1
2023.10.24. (kedd)      14:30
Móradombi Sportközpont
Ceglédi VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 9. forduló 8 - 0
2023.10.28. (szombat) 12:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd) 
Kéménygyártó Mórahalom VSE 
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 10. forduló -
2023.11.05. (vasárnap) 10:00 Szabadnapos
Békéscsaba UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 11. forduló 2 - 0
2023.11.11. (szombat) 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Gyulasport Nonprofit Kft.
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 12. forduló 0 - 2
2023.11.19. (vasárnap) 11:00
Móradombi Sportközpont
Karcagi SE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 13. forduló 0 - 5
2023.11.24. (péntek) 16:00
Karcag Műfű
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL FC KFT.
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 14. forduló 2 - 4
2023.12.03. (vasárnap) 10:00
Móradombi Sportközpont

Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U17

Csapatok Liga Eredmény Dátum Helyszín
Grosics Akadémia SK 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 1. forduló 2 - 2
2023.09.01. (péntek) 17:00 Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Bácsalmási PVSE MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 2. forduló 2 - 2
2023.09.08. (péntek) 16:30 Móradombi Sportközpont 
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 3. forduló 1 - 2
2023.09.06. (szombat) 10:00
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 OMTK-ULE 1913
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 4. forduló 6 - 1
2023.09.22. (péntek) 15:00
Mórdombi Sportközpont
Tiszakécske VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 5. forduló 2 - 2
2023.09.29. (péntek) 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum 
Kiskunfélegyháza 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 6. forduló 0 - 5
2023.10.07.(szombat) 10:00
Kiskunfélegyháza Honvéd Sporttelep 
Kénygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Makó FC
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 7. forduló 5 - 0
2023.10.12. (csütörtök) 15:00
Móradombi Sportközpont
Kiskunhals Szilády RFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE 
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 8. forduló 1 - 1
2023.10.21. (szombat) 10:00  Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont (Városi Sportpálya)
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Gyulasport Nonprofit Kft.
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 9. forduló 1 - 1
2023.10.27. (péntek) 14:30
Móradombi Sportközpont
DAFC Szeged 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 10. forduló 1 - 3
2023.11.03. (péntek) 14:30
DB Park Bordány
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Békéscsabai UFC
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 11. forduló 5 - 1
2023.11.12. (vasárnap) 11:00
Móradombi Sportközpont
Gyulasport Nonprofit Kft. 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport felsőház 1. forduló 2 - 0
2023.11.18. (szombat) 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep 
Kéménygyartó-Mórahalom VSE 🆚 Tiszakécske VSE
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport felsőház 2. forduló 5 - 0
2023.11.25. (szombat) 10:00
Móradombi Sportközpont
OMTK-ULE 1913 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport felsőház 3. forduló 1 - 2
2023.11.29. (szerda) 17:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep

Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE LU16

Csapatok Liga Eredmény Dátum Helyszín
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 KSE Balástya Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 1. forduló 3 - 1
2023.09.17. (vasárnap) 10:00 Móradombi Sportközpont
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE  Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 2. forduló 17 - 0
2023.09.24. (vasárnap) 10:00 SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorozsma Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 3. forduló 1 - 0
2023.10.01. (vasárnap) 10:00 Móradombi Sportközpont
Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 4. forduló -
2023.10.08. (vasárnap) 10:00 Szabadnapos
Békéscsaba 1912 Előre SE 🆚 Kéméngyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 5. forduló 6 - 0
2023.10.15. (vasárnap) 12:00 Békéscsaba Utánpótlás Központ (UP Centerpálya)
Kéménygártó-Mórahalom VSE 🆚 Csanytelek FC Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 6. forduló 0 - 3
2023.10.21. (szombat) 10:00 Móradombi Sportközpont
DAFC Szeged 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 7. forduló 7 - 2
2023.10.29. (vasárnap) 15:00
Dózsa Sportpálya (Dózsa pálya)
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Makó FC
Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 8. forduló 0 - 1
2023.11.05. (vasárnap) 10:00
Móradombi Sportközpont
Mocorgó UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 9. forduló 2 - 0
2023.11.12. (vasárnap) 14:30
Mindszenti Sportpálya

Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U15

Csapatok Liga Eredmény Dátum Helyszín
DAFC Szeged 🆚 Kéménygyártó - Mórahalom VSE MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 1. forduló 0 - 18
2023.09.02. (szombat) 13:30 DB Park Bordány
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Kiskunfélegyháza MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 2. forduló 3 - 1
2023.09.09. (szombat) 10:00 Móradombi Sportközpont
Békéscsaba UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 3. forduló 0 - 3
2023.09.17. (vasárnap) 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 OMTK-ULE 1913
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 4. forduló 2 - 3
2023.09.22. (péntek) 17:00
Móradombi Sportközpont
Tiszakécske VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 5. forduló 0 - 0
2023.09.29. (péntek) 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum 
Grosics Akadémia FK 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 6. forduló 1 - 2
2023.10.06. (péntek) 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia 
Kémégyártó Mórahalom VSE 🆚 Mercedes KLC
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 7. forduló 2 - 2
2023.10.15. (vasárnap) 15:00
Móradombi Sportközpont
Hódezővásárhelyi FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 8. forduló 2 - 3
2023.10.22. (vasárnap) 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Gyulasport Nonprofit Kft.
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 9. forduló 1 - 0
2023.10.29. (vasárnap) 10:00
Móradombi Sportközpont
Kéménygártó-Mórahalom VSE 🆚 DAFC Szeged
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 10. forduló 9 - 0
2023.11.05. (vasárnap) 10:00
Mórdombi Sportközpont
Kiskunfélegyháza 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 11. forduló 1 - 3
2023.11.12. (vasárnap) 10:00
Kiskunfélegyháza Honvéd Sporttelep 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Békéscsaba UFC
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 12. forduló 10 - 0
2023.11.19. (vasárnap) 13:00
Móradombi Sportközpont
OMTK-ULE 1913 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 13. forduló 4 - 1
2023.11.25. (szombat) 10:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Tiszakécske VSE
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 14. forduló 5 - 0
2023.12.03. (vasárnap) 10:00
Móradombi Sportközpont

Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U14

Csapatok Liga Eredmény Dátum Helyszín
Kéménygyártő - Mórahalom VSE 🆚 Gyulasport Nonprofit Kft. MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 1. forduló 0 - 10
2023.09.02. (szombat) 10:00 Móradombi Sportközpont
Hódmezővásárhelyi FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 2. forduló 12 - 3
2023.09.10. (vasárnap) 12:00 Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Békéscsaba UFC MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 3. forduló 6 - 1
2023.09.16. (szombat) 10:00 Móradombi Sportközpont
Grosics Akadémia FK 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 4. forduló 2 - 6
2023.09.20. (szerda) 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 DAFC Szeged
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 5. forduló 1 - 7
2023.10.04. (szerda) 17:00
Móradombi Sportközpont
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 6. forduló 23 - 0
2023.10.07. (szombat) 10:00
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Szentesi Kinizsi SZITE
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 7. forduló 1 - 5
2023.10.14. (szombat) 10:00
Móradombi Sportközpont
Kéménygártó-Mórahalom VSE 🆚 Mercedes KLC
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 8. forduló 2 - 3
2023.10.22. (vasárnap) 10:00
Móradombi Sportközpont
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 OMTK-ULE 1913
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 9. forduló 4 - 5
2023.10.28. (szombat) 10:00
Móradombi Sportközpont
Makó FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 10. forduló 3 - 1
2023.11.03. (péntek) 17:00
Makó Városi Sportcentrum
Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 11. forduló -
2023.11.11. (szombat) 10:00
Szabadnapos
Békéscsaba UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
MLSZ Regionális Alap U14 "Alsóház" 1. forduló 7 - 0
2023.11.26. (vasárnap) 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ (UP Centerpálya)
Kéménygártó-Mórahalom VSE 🆚 Szentesi Kinizsi SZITE
MLSZ Regionális Alap U14 "Alsóház" 2. forduló 3 - 4
2023.12.02. (szombat) 10:00
Mórdombi Sportközpont

Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE LU14

Csapatok Liga Eredmény Dátum Helyszín
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorozsma Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 1. forduló 3 - 0
2023.09.15. (péntek) 17:00 Móradombi Sportközpont
Mocorgó UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 2. forduló 1 - 2
2023.09.22. (péntek) 17:00
Mindszent Sportpálya
SSKE Leány U14 🆚 Kéménygyártó - Mórahalom VSE  Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 3. forduló 3 - 2
2023.09.29. (péntek) 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Kéményyártó-Mórahalom VSE 🆚 Algyő SK Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 4. forduló 5 - 1
2023.10.06. (péntek) 17:00
Móradombi Sportközpont
Szentesi Kinizsi SZITE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 5. forduló 0 - 17
2023.10.13. (péntek) 17:00
Szentes Városi Stadion 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 KSE Balástya Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 6. forduló 5 - 0 
2023.10.20. (péntek) 17:00
Móradombi Sportközpont
Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 7. forduló -
2023.10.27. (péntek) 17:00
Szabadnapos
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Újszegedi TC Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 8. forduló 8 - 1
2023.10.25. (szerda) 18:00
Móradombi Sportközpont
Szőregi RSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE 
Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 9. forduló 7 - 2
2023.11.24. (péntek) 17:00
Szőregi Sportpálya

Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U13

Csapatok Liga Eredmény Dátum Helyszín
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL SC Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 1. forduló 5 - 0
2023.09.23. (szombat) 09:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 1. forduló 1 - 0
2023.09.23. (szombat) 09:35
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Móravárosi Kinizsi HSE 🆚 Kéménygártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 1. forduló 0 - 2
2023.09.23. (szombat) 11:10
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Móravárosi Kinizsi HSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 2. forduló 0 - 1
2013.10.07. (szombat) 14:00
Sándor Csikar Grund 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorzsma Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 2. forduló 1 - 3
2013.10.07. (szombat) 14:35
Sándor Csikar Grund 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL SC Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 2. forduló 2 - 0
2013.10.07. (szombat) 15:10
Sándor Csikar Grund 
ESK Kiskundoorzsma 🆚 Kéménygártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 3. forduló 3 - 0
2023.10.21. (szombat) 10:00
Sándor Csikar Grund 
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 3. forduló 1 - 7
2023.10.21. (szombat) 10:35
Sándor Csikar Grund 
Móravárosi Kinizsi HSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 3. forduló 2 - 3
2023.10.21. (szombat) 11:10 Sándor Csikar Grund 
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorozsma Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 4. forduló 1 - 0
2023.10.29. (vasárnap) 10:00 Móradomb Sportközpont
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL SC Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 4. forduló 0 - 1
2023.10.29. (vasárnap) 10:35 Móradomb Sportközpont
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Móravárosi Kinizsi HSE
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 4. forduló 2 - 2
2023.10.29. (vasárnap) 11:10 Móradomb Sportközpont
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 5. forduló 3 - 4
2023.11.12. (vasárnap) 10:00
 SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorzsma
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 5. forduló 1 - 3
2023.11.12. (vasárnap) 10:00
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Móravárosi Kinizsi HSE
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 5. forduló 3 - 0
2023.11.12. (vasárnap) 10:00
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL SC
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 6. forduló 0 - 2
2023.11.26. (vasárnap) 09:00
 
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 6. forduló 4 - 0
2023.11.26. (vasárnap) 09:35
 
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Móravárosi Kinizsi HSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 6. forduló 4 - 2
2023.11.26. (vasárnap) 10:10
 
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya