U19: NEM INDULT TÚL JÓL A BAJNOKI SZEZON

2023.09.10

Vereséggel kezdtek fiataljaink.

U19-es csapatunk számára is elrajtolt a 2023-2024-as bajnoki idény. Sajnos azonban nem sikerült jól az első tétmeccs Korom Tibor együttesének. Fiataljaink a Békéscsabát fogadták a nyitókörben. Az első 45 perc után két góllal vezetett az ellenfél, míg a másodikban újabb kettőt szereztek, szemben csapatunk egy találatával, így végül háromgólos vereség lett a vége.

Liga: MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 2. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. szeptember 10. (vasárnap) 10:00

Kéménygyártó-Mórhaalom VSE - Békéscsaba UFC 1 - 4 (0 - 2)

Mórahalom VSE:  Mison B., Molnár B. (⬇️ 46'), Monlár M., Makai Cs., Kónya R. (⬇️ 46'), Császár M. (⬇️ 71'), Puskás B., Balog K., Czékus Zs. (⬇️ 80'), Puskás Z. (⬇️ 65'), Szűcs D.

Cserék: Sándor Cs. (⬆️ 80'), Tomic B. (⬆️ 46'), Tsichner Z. (⬆️ 80'), Szécsi A. (⬆️ 46'), Vörös B. (⬆️ 65'), Négyökrű K. (⬆️ 71')

Edző: Korom Tibor

Gólszerző:  Szécsi A. (⚽ 49')

Korom Tibor értékelése: Sok gonddal kellett megküzdenünk a felkészülés alatt, ennek tükrében voltak biztató jelenetek a játékunkban. Az első félidőben sok pontatlanság volt a játékunkban, szünetben megbeszéltük, hogy változtattunk .A második félidőben egy nagyon jó 30 percet produkàltunk, közel álltunk az egyenlítéshez is.Tanulunk a mérkőzésből 3 könnyű gólt adtunk az ellenfélnek, ezeket javítanunk kell, akkor sikeresebbek leszünk, a hozzáállással elégedett voltam.

A következő bajnoki fordulóban a Gyulasport Nonprofit Kft. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 17. (vasárnap) napján 13:00 órától, a Gyulai id. Christián László Városi Sportteleppen játszák.