U19: NAGYON KÖNNYED GYŐZELEM

2023.03.23

Bombaformában kezdték az évet 19 éveseink.

Idei harmadik bajnokiját is fölényesen nyerte U19-es csapatunk. Most az Algyő otthonából sikerült elhozni a három pontot, mégpedig igencsak magabiztos teljesítménnyel. A már a felnőttek között is többször pályára lépő Szali Ronald góljának és Börcsök Balló találatának köszönhetően kerültünk a szünetre kétgólos előnybe. Második félidőben a mind két játkosnak sikerült egymást követően megtupláznia a találataik számát, a végeredményt pedig Tajthy Lénárd állította be a hajrában. A MVSE 16 meccsen szerzett 37 ponttal (12 győzelem, 1 döntetlen, 3 vereség) a tízcsapatos bajnokság 3. helyén áll.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei U19 "A" 16. forduló

Helyszín: Algyői Sportpálya

Mérkőzés dátum/idő: 2023. március 22. (csütörtök) 16:00

Algyő SK - Mórahalom VSE 0 -  5 (0 - 2)

Mórahalom VSE:  Verhás Gy., OLáh M., Csiszár Cs. (⬇️ 75'), Tajhty L., Szűcs D. (⬇️ 75'), Szalai R., Börcsök B. (⬇️ 67'), Császár M., Szécsi A., Balog K., Rásócz D.

Cserék: Négyökrű G. (⬆️ 75'), Négyökrű K. (⬆️ 75'), Rózsa R. (⬆️ 67')

Edző: Kiss Márkó

Technikai vezető: Kiss Balázs

Gólszerző: Szali R. (⚽ 15', ⚽ 54'),  Börcsök B. (⚽ 19' ⚽ 62') Tajthy L. (⚽ 70')

Kiss Balázs értékelése: Megfelelő körülmények között egy szimpatikus ellenfél ellen magabiztos győzelmet arattunk. A jövőt épitjük és 2006-2007es születésű játékosok remek egyveleget alkottak az idősebb játékosokkal. Szerintem valami elindúlt!

A következő bajnoki fordulóban a Apátfalva SC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. március 26. (vasárnap) napján 13:00 órától, a Apátfalva Sportpálya játszák.