U19: NAGY VERESÉGBE SZALADT BELE CSAPATUNK

2023.09.17

A második bajnokiukon sem tudtak győzni fiataljaink.

Gyulára látogatott hétvégén U19-es csapatunk. Az első félidőben három, a második további egy góllal biztosították be győzelmüket a hazaiak és tartották otthon a három pontot. Fiataljaink így második bajnoki mérkőzésükön sem tudtak pontot szerezni.

Liga: MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 3. forduló

Helyszín: Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. szeptember 17. (vasárnap) 13:00

Gyulasport Nonprofit Kft. - Kéménygyártó-Mórhaalom VSE 4 - 0 (3 - 0)

Mórahalom VSE:  Vass G. (⬇️ 46'), Molnár O. (⬇️ 46'), Molnár M., Tomic B., Kónya R. (⬇️ 81'), Szűcs D., Császár M. (⬇️ 81'), Puskás B., Balog K., Czékus Zs., Puskás Z. (⬇️ 46')

Cserék: Vincze P. (⬆️ 46'), Négyökrű G.(⬆️ 81'), Tajti L. (⬆️ 81'), Verhás Gy. (⬆️ 46'), Szécsi A. (⬆️ 46')

Edző: Korom Tibor

Gólszerző: -

Korom Tibor értékelése: De koncentráltan kezdtük a mérkőzést amely 30 percig tartott ez alatt gólokkal vezetett a hazai csapat. Màsodik félidőre változtattunk, a játékkal elégedett is vagyok, de továbbra is magunkat verjük meg a könnyen kapott gólokkal. Ma még 11-esből se tudtunk gólt szerezni. Nagyobb koncentrációra, felelősségre lesz szükség a továbbiakban, akkor lesz siker is! A hozzáállással elégedett voltam.

A következő bajnoki fordulóban a Karcagi SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 23. (szombat) napján 11:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.