U19: MÓRAHALOM NEM TUDOTT ELLENÁLLNI - 5 : 1-ES VERESÉG KARCAGON

2024.10.13

Mészáros korai gólja után fordított a Karcagi SE.

A Kéméngyártó-Mórahalom VSE U19-es csapata hiába szerzett vezetést Mészáros Tamás Dániel korai góljával, a Karcagi SE gyorsan egyenlített, majd a második félidőben átvette az irányítást. A hazai csapat dominált, és további négy gólt szerezve magabiztos győzelmet aratott. A Mórahalom VSE védekezése nem tudta feltartóztatni a Karcag támadásait.

Liga: MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 6. forduló

Helyszín: Karcagi Műfű

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 13. (vasárnap) 12:00

Karcagi SE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 5 : 1 (1 : 1)

Mórahalom VSE: Sándor Cs., Monostori M. (⬇️ 75'), Mészáros T., Galyas D. (⬇️ 46'), Rója M., Vörös B., Császár M., Tischner Z., Makai Cs., Szécsi A., Rideg M. (⬇️ 62')

Cserék: Pópity V. (⬆️ 46'), Janei G. (⬆️ 62'), Oláh M. (⬆️ 75')

Gólszerző: Mészáros T. (⚽ 9')

Edző: Korom Tibor

Korom Tibor értékelése: Nagy csalódás az eredmény. Mérközés pedig jól keztük, gólt szereztünk, sok helyzetet kihagytunk, kapuntunk egy nagyon elkerülhető gólt. Második félidőben sok helyezkedési hibából kaptunk gólokat. A játékot uraltuk de az átmenetekben körülményesek lassúak voltunk. Azt is meg kell említeni ,hogy a hazai csapat durva játékát engedte a jv. Sokkal több kell minden játékostól a jövőben.

A következő bajnoki fordulóban a Békéscsaba UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 26. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Békécsaba Kórház utcai Stadionban játszák.