U19: MAGABIZOS GYŐZELEM HAZAI PÁLYÁN - KÉMÉNYGYÁRTÓ-MÓRAHALOM VSE 4 : 0-RA VERTE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYT

2024.10.06

Szécsi András mesterhármasával biztosította be a három pontot.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U19-es csapata 4 : 0-s győzelmet aratott a Hódmezővásárhelyi FC ellen egy egyoldalú mérkőzésen. Szécsi András kiemelkedő teljesítményével három gólt szerzett, a 28., 68., és 72. percben. A hazai csapat dominálta a találkozót, Jenei Gábor pedig a 44. percben tette biztossá a vezetést. A Mórahalom szilárd védekezéssel és hatékony támadásokkal uralta a mérkőzést, esélyt sem adva ellenfelének.

Liga: MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 5. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 04. (péntek) 17:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Hódmezővásárhelyi FC 4 : 0 (2 : 0)

Mórahalom VSE: Szili D., Monostori M., Mészáros T., Makai Cs., Szűcs D., Császár M., Farkas Á., Pópity V., Szécsi A., Rideg M., Jenei G. (⬇️ 73')

Cserék: Oláh M. (⬆️ 73')

Gólszerző: Szécsi A. (⚽ 28', ⚽ 68', ⚽ 72'), Jenei G. (⚽ 44')

Edző: Korom Tibor

Korom Tibor értékelése: Elöször gratulálok a srácoknak a gyözelemhez. Ma mindenki odatette magát, sok hiányzó ellenére magabiztos gyözelmet arrattunk. Szép támadásokat vezettünk, szép gólokat szereztünk és gólt se kaptunk, ami külön öröm számunkra.

A következő bajnoki fordulóban a Karcagi SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 13. (vasárnap) napján 12:00 órától, a Karcagi Műfűvön játszák.