U19: KÉTGÓLOS HÁTRÁNYBÓL FELÁLLVA GYŐZTEK!

2023.10.08

Izgalmas mérkőzésen nyertek fiataljaink.

A Törökszentmiklóst fogadta U19-es csapatunk a regionális bajnoikság hatodik mérkőzésén. Az első félidőben két találat született, amit a vendégek szereztek. A második játékrészben fiataljaink a két gólos hátrány ellenére nem adták fel a mérkőzést, és egy 25 perces periódus alatt megfordították az állást, és mivel több gól nem esett, a győzelmet is bezsebelték.

Liga: MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 6. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 09. (vasárnap) 11:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - Törökszentmiklósi FC Veteriner 3 : 2 (0 : 2)

Mórahalom VSE: Verhás Gy. (⬇️ 76'), Tajti L. (⬇️ 70'), Mádi Zs. (⬇️ 46'), Czékus Zs., Tomic B., Császár M., Molnár M., Szűcs D., Puskás Z., Puskás B., Vincze P. (⬇️ 46')

Cserék: Vass G. (⬆️ 76'), Négyökrű G. (⬆️ 70'), Szécsi A. (⬆️ 46'), Makai Cs. (⬆️ 46')

Edző: Korom Tibor

Gólszerző: Szécsi A., (⚽ 63', ⚽ 79'), Császár M.(⚽ 88')

Korom Tibor értékelése: Gratulálok a srácoknak a győzelemhez nehezen jött össze,de a lényeg ,hogy sikerült. Álmosan kezdtük a mérkőzést szép őszi időben, aminek eredményeként 2 gólos hátrányba kerültünk, második félidőre felébredt a csapat és megfordította a mérkőzést. Dicseret illeti a hozzáállást, odaadást, küzdőszellemet.

A következő bajnoki fordulóban a Tiszakécske VSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. október 15. (vasárnap) napján 12:00 órától, a Tiszakécske Városi Sportcentrum játszák.