U19: JÓ HAJRÁVAL SZEREZTEK PONTOT!

2023.10.24

Egygólos hátrányból sikerült ikszre hozni a meccset.

Korom Tibor csapata a DAFC Szeged együttesét látta vendégül kedd délután megrendezett hétközi fordulóban. A mérkőzés folyamán a vendégek szerezték meg a vezetést az első félidő hajrájában, a hazai találatra viszont egészen a második játékrész 90. percéig kellett várni, amivel sikerült ikszre hozni a mérkőzést.

Liga: MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 8. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 24. (kedd) 14:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - DAFC Szeged 1 : 1 (1 : 0)

Mórahalom VSE: Mison B., Vincze P., Czékus Zs. (⬇️ 75'), Tomic B., Császár M., Molnár M. (⬇️ 57'), Szűcs D. (⬇️ 80'), Puskás B., Makai Cs. (⬇️ 46'), Puskás Z. (⬇️ 46'), Szécsi A.

Cserék: Vass G., Négyökrű G. (⬆️ 75'), Farkas Á. (⬆️ 46'), Mádi Zs. (⬆️ 57'), Balog K. (⬆️ 46'), Molnár O. (⬆️ 80')

Edző: Korom Tibor

Gólszerző: Szécsi A. (⚽ 90')

Korom Tibor értékelése: Először is nagy gratuláció a srácoknak a listavezető elleni pontszerzéshez.A mérkőzés a terveink szerint alakult, zártan akartunk játszani ezt tökéletesen megoldóttuk,a megszerzett labdàkból gyors kontra akciókat vezettünk. A helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez, remélem tudunk tovább fejlődni minden téren. A hozzáállással elégett vagyok.

A következő bajnoki fordulóban a Ceglédi VSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. október 28. (szombat) napján 12:00 órától, a Zsengellér Gyula Sportcentrumban játszák.