U19: ISMÉT GYŐZÖTT CSAPATUNK!

2023.10.15

Megérdemelt győzelmet arattunk a Tiszakécske ellen.

Sorozatban második győzelmét aratta hétvégén U19-es csapatunk. Korom Tibor együttese a Tiszakécske VSE csapatához látogatott. Az ellenfél kezdte jobban a találkozót, már a 11. percben vezetést szereztek, amit elég sokáig meg is tudtak őrizni. A 67. perc után tört meg a jég, ekkor szűk húsz perc alatt előbb egyenlítettek fiataljaink, majd a vezetést és egyben a győzelmet is megszerezték. Az MVSE 6 meccs után 9 ponttal a 9 csapatos bajnokság 5. helyén áll.

Liga: MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 7. forduló

Helyszín: Tiszakécske Városi Sportcentrum

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 15. (vasárnap) 12:00

Tiszakécske VSE - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 2 (1 : 0)

Mórahalom VSE: Vass G. (⬇️ 46'), Mádi Zs. (⬇️ 46'), Czékus Zs. (⬇️ 91'), Tomic B., Császár M., Molnár M. (⬇️ 69'), Szűcs D., Puskás Z. (⬇️ 82'), Puskás B. (⬇️ 46'), Vincze P. (⬇️ 46'), Makai Cs.

Cserék: Rója M. (⬆️ 46'), Négyökrű G.(⬆️ 82'), Szécsi A. (⬆️ 46'), Balog K. (⬆️ 46'), Molnár O. (⬆️ 69'), Farkas Á. x(⬆️ 46'), Tajti L. (⬆️ 91')

Edző: Korom Tibor

Gólszerző: Szécsi A. (⚽ 67'), Négyökrű G. (⚽ 84')

Korom Tibor értékelése: Gratulálok a srácoknak a győzelemhez sokat tettek érte, ha nehezen is de győztünk. Az egész mérkőzésen a mi akarunk érvényesült, labda birtoklásában, gólhelyzetek kialakitasában. Pontosabban kell játszanunk, hogy az ilyen mérkőzéseket gyorsabban lezárjuk.Szervezet csapat ellen játszottunk nem volt könnyű feltörni a védekezésüket. Hozzáállással elégedett vagyok.

A következő bajnoki fordulóban a DAFC Szeged csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. október 22. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpont játszák.