U19: GÓLZÁPOROS MECCSEN NYERTEK

2023.04.17

Egy gól döntött.

Fordulatos és gólokban gazdag mérkőzést tudhat maga mögött U19-es csapatunk. Kiss Márkó együttese Szentmihályra látogatott. Jól indult a találkozó csapatunk számára, hiszen 25 perc alatt egygólos vezetésre tettek szert, ám a hazaiak 30 percben egyenlíteni tudtak. Nem sokkal ezután csapatunk kétszer is betalált hazi csapat kapujába. A második játékrész elején további egy gólal növelte az előnyét az MVSE, majd a szentmihályiak szereztek két gólt és így sikerült egy gólos különbbségre felzárkózniuk, de mérkőzés hátralévő részben már nem változott az állás, így hát csapatunk elhozta a három pontot. Együttesünk így továbbra is harmadik helyen a 5 csapatos felsőházi rájátszásban.

Liga: Megyei U19 "A" FELSŐHÁZ 3. forduló

Helyszín: Szentmihályi Sportpálya

Mérkőzés dátum/idő: 2023. április 16. (vasárnap) 16:00

St. Mihály FC Sportegyesület - Mórahalom VSE 3 -  4 (1 - 3)

Mórahalom VSE:  Farkas A., Oláh M., Tajthy L., Csurgó B., Nagy M., Szalai R., Börcsök B. (⬇️ 66'), Négyökrű G., Császár M., Kurucz P., Meleg A.

Cserék: Négyökrű K. (⬆️ 66')

Edző: Kiss Márkó

Technikai vezető: Kiss Balázs

Gólszerző: Oláh M. (⚽ 25', ⚽ 55'),  Miklós B. (Öngól ⚽ 33'), Börcsök B. (⚽ 35')

Kiss Balázs értékelése: Jól kezdtük a mérkőzést ès kèt gólos előnnyel vonultunk pihenőre. A második félidőben kimaradtak a helyzeteink, de így is sikerült elhozni a 3 pontot. Továbbra is cèl a dobogó, hogy melyik foka, az a srácokon múlik.

A következő bajnoki fordulóban a DAFC Szeged csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. április 23. (vasárnap) napján 15:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.