U19: GÓLFESZTIVÁLT RENDEZTEK

2022.10.09

Meg sem álltak kilenc gólig.

Fölényes győzelmet aratott hétvégén U19-es csapatunk. Kiss Márkó együttese a Algyői SK együttesét látta vendégül. Fiataljaink már az első félidőben ötgólos vezetésre tettek szert, amit a másodikban további néggyel fejeltek meg. Trója Gábor egymaga négy gólt szerzett. Fiataljaink 15 ponttal a harmadik helyen állnak a 10 csapatos bajnokságban.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei U19 "A" 7. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2022. október 09. (vasárnap) 13:00

Mórahalom VSE - Algyő SK 9 - 0 (5 - 0)

Mórahalom VSE: Csurgó B., Csiszár Cs., Tajthy L., Trója G., Szalai R., Börcsök B., Négyökrű G., Ötvös M., Kurucz P., Tomic B., Mison B.

Edző: Kiss Márkó

Technikai vezető: Kiss Balázs

Gólszerző: Trója G. (⚽ 3', ⚽ 30', ⚽ 41', ⚽ 85'), Szalai R. (⚽ 13', ⚽ 69'), Ötvös M. (⚽ 34'), Börcsök B. (⚽ 61'), Tajthy L. (⚽ 80')

Kiss Balázs értékelése: Ma minden jól müködött, a játék minden elemében jobbak voltunk az Algyő SK csapatnál.

A következő bajnoki fordulóban a St. Mihály FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. október 15. (szombat) napján 13:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.