U19: GÁLÁZTAK A FIÚK

2022.09.18

Tíz gólt szerezve győztek 19 éveseink.

A elmúlt kettő fordulóban elnszenvedett vereséget követően a negyedik fordulóban az eddig szintén kevésbé erdményes Kisteleki TE együttese ellen lépett pályára U19-es csapatunk. A Mórahalom VSE már az első félidőben egyértelművé tette, hogy ki a jobb csapat, a jó játék ezúttal gólokkal is párosult, így már a szünetre eldőltek a lényegi kérdések. A második játékrészben az Mórahalom VSE pedig tíz gólig jutott, míg a védelem mindvégig stabil maradt.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei U19 "A" 4. forduló

Helyszín: Mórahalom, Mórahalom Sportcentrum

Mérkőzés dátum/idő: 2022. szeptember 18. (vasárnap) 14:00

Mórahalom VSE -  Kisteleki TE 10 - 0 (3 - 0)

Mórahalom VSE: Mison B., Csiszár Cs. (⬇️ 61'), Kiss D., Tajthy L., Börcsök B., Kurucz P., Hovanyecz A. (⬇️ 61'), Rádóczi D., Trója G. (⬇️ 61') , Szalai R., Ötvös M.

Cserék: Tomic B. (⬆️ 61'), Szűcs D. (⬆️ 61'), Császár M. (⬆️ 61')

Edző: Kiss Márkó

Technikai vezető: Kiss Balázs

Gólszerző: Trója G. (⚽ 10'), Jójárt R. (Öngól ⚽ 14'), Szalai R. (⚽ 21',⚽ 59'), Ötvös M. (⚽ 68', ⚽ 77', ⚽ 81', ⚽ 90'), Kurucz P. (⚽ 72') Rádóczi D. (⚽ 85')

Kiss Balázs értékelése: Ma minden a helyére került és végre azt láttam a srácoktól ami egy bajnokcsapattól elvárható! Remélem, hogy ezen az úton megyünk tovább!

A következő bajnoki fordulóban a Tiszasziget SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. szeptember 24. (szombat) napján 14:00 órától, a Tiszaszigeti Sportpályán játszák.