U19: FORDULATOS MÉRKŐZÉST JÁTSZOTTAK

2023.05.21

Megszakadt a rossz sorozat.

A St. Mihály FC fiataljait fogadta U19-es csapatunk a felsőházi rájátszás 8. fordulójában. A fordulatos és gólgazdag mérkőzésen az első félidőben két gól is született. A csapatunk szerezet vezetést, melyet vedégek a játékrész hajrájábban egalizáltak, így 1:1-es eredménnyel mentek szünetre a csapatok. A második félidő elején az újabb mórahalmi találattal ismét csapatunk ragadta magához a vezetést, amit újabb négy hazai találat is követett. A vendégek erejéből csak a szépítésre futotta, így a mórahalmi fitalatok itthon tartották a három pontot. Az MVSE a felsőházi rájátszásban 7 mérkőzés után 7 ponttal (2 győzelem, 1 döntetlen és 4 vereség) a 4. helyen áll.

Liga: Megyei U19 "A" FELSŐHÁZ 8. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. május 21. (vasárnap) 15:30

Mórahalom VSE - St. Mihály FC Sportegyeület  1 -  1 (6 - 3)

Mórahalom VSE:  Farkas A., Oláh M., Vass G. (⬇️ 51'), Tajthy L., Szalai R., Börcsök B., Mison B., Rádóczi D., Oláh M., Balog K., Tomic B.,

Cserék: -

Edző: Kiss Márkó

Technikai vezető: Kiss Balázs

Gólszerző: Vass G.(⚽ 9'), Rádóczi D. (⚽ 50'), Szalai R. (⚽ 65'), Börcsök B.(⚽ 71', ⚽ 88'), Mison B. (76' ⚽),

Kiss Balázs értékelése:

A következő bajnoki fordulóban a DAFC Szeged csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 31. (szerda) napján 17:00 órától, a DB Park Bordányban játszák.