U19: FÖLÉNYES GYŐZELEM!

2023.11.24

Megtört a rossz sorozat.

Korom Tibor együttese ezúttal a Karcag SE csapatához látogatott, és nem titkolt szándéka volt együttesünknek, hogy végleg maga mögött hagyja az elmúlt hetek negatív sorozatát. A mérkőzésen végig fölényben játszottak fiataljaink, már az első félidő egygólos előnyre tettek szert. A második félidőben már több gólban is megmutatkozott a mórahalmi fölény, a játékrész hajrájában húsz perc alatt háromszor is betalált csapatunk. A mérkőzésen ezt követően további egy mórahalmi gól is született, míg a hazaiaknak egyszer sem sikerült betalálniuk, így alakult ki a 0 : 5 - ös végeredmény. Ezzel a győzelemmel csapatunk 11 mérkőzésen szerzett 13 ponttal (4 győzelem, 1 döntetlen, 8 vereség) a 9 csapatos bajnokság 6. helyén állnak.

Liga: MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 13. forduló

Helyszín: Karcagi Műfű

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. november 24. (péntek) 16:00

Karcagi SE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 : 5 (0 : 1)

Mórahalom VSE: Vass G., Monostori M., Vincze P. (⬇️ 46'), Tomic B., Császár M. (⬇️ 75'), Szűcs D., Puskás Z. (⬇️ 75'), Puskás B. (⬇️ 46'), Balog K., Makai Cs. (⬇️ 46'), Pópity V. (⬇️ 46')

Cserék: Mádi Zs. (⬆️ 46'), Farkas Á. (⬆️ 46'), Molnár M. (⬆️ 46'), Négyökrű G. (⬆️ 75'), Szécsi A. (⬆️ 46'), Tajti L. (⬆️ 75')

Edző: Korom Tibor

Gólszerző: Puskás Z. (⚽ 31',⚽ 61',⚽ 73') Szécsi A. (⚽ 81',⚽ 90' )

Korom Tibor értékelése: Gratulálok a csapat minden játékosának a győzelemhez ! A mérkőzésen végig a mi akarunk érvényesült, végig uraltuk a mérkőzést esélyt se adva a hazai csapatnak. Védekezésünk javulgat, nem kaptunk gólt végre, támadásban pontosabb játék kell mert akkor sokkal eredményesebbek leszünk. Összességében hozta a csapat az elvárt győzelmet!

A következő bajnoki fordulóban a SZEOL SC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. december 03. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpont játszák.