U19: EGYGÓLOS HÁTRÁNYBÓL ÁLTAK FEL

2022.11.28

Egy pontot szereztek fiataljaink.

Régiós derbit játszott hétvégén U19-es csapatunk hazai pályán. Nem indult jól a mérkőzés fiataljaink számára, hiszen a vendékek vezetést szereztek az első félidő 48 percében, és is előnnyel vonulhattak a szünetre. A második játékrészben azonban egyenlíteni tudott csapatunk, az állás pedig már nem változott a hármas sípszóig. Fiataljaink 11 bajnoki után 22 ponttal a tízcsapatos bajnokság 4. helyén állnak.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei U19 "A" 14. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2022. november 27. (vasárnap) 11:00

Mórahalom VSE - Tiszasziget SE 1 - 1 (0 - 0)

Mórahalom VSE: Vass G., Tajthy L., Császár M.,  Szalai R., Börcsök B.(⬇️ 52'), Négyökrű G. (⬇️ 69'), Szűcs D., Ötvös M., Kurucz P., Kiss D., Tomic B.

Cserék: Oláh M. (⬆️ 52'), Csurgó B. (⬆️ 69')

Edző: Kiss Márkó

Technikai vezető: Kiss Balázs

Gólszerző: Szűcs D. (⚽ 70')

Kiss Balázs értékelése:

A következő bajnoki fordulóban a St. Mihály FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. december 03 (szombat) napján 10:00 órától, a Szentmihályi Sportpályán játszák.