U17 FORDULATOS MÉRKŐZÉS - GYŐZELEM AZ UTOLSÓ PERCEKBEN

2024.09.27

Oláh Mihály 93. perces gólja döntötte el a Békéscsaba UFC elleni mérkőzést

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U17-es csapata hazai pályán 2 : 1-es győzelmet aratott a Békéscsabai UFC ellen egy izgalmas és fordulatos mérkőzésen. A találkozó elején Gallyas Dominik révén szereztek vezetést a hazaiak, ám Pusztai Tamás gyorsan egyenlített a 23. percben. A második félidőben mindkét csapat keményen küzdött, de csak a hosszabbításban, Oláh Mihály találatával sikerült megszerezni a győzelmet. Szűts Szilas piros lapot kapott, ám a csapat emberhátrányban is kitartott, így csapatunk továbbra is veretlen a szezonban.

Liga: MLSZ Regionális U17 Alap Délkeleti csoport 5. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. szeptember 26. (csütörtök) 17:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Békéscsabai UFC 2 : 1 (1 : 1)

Mórahalom VSE: Sándor Cs. (⬇️ 46'), Kószó Z. (⬇️ 75'), Galyas D., Varga M., Radoi H. (⬇️ 46'), Hajagos H., Farkas Á., Oláh M., Borsos L., Szabó Á. (⬇️ 46'), Mészáros T.

Cserék: Rókja M. (⬆️ 46'), Szűts Sz. (⬆️ 46'), Sebők E. (⬆️ 75') , Berta A., Czirok B. (⬆️ 46')

Edző: Szalma Gergely

Gólszerző: Gallyas D. ( 10'), Oláh M. (⚽ 93')

Szalma Gergely értékelése: Tudatosan és jól mentünk bele a mérkőzésbe. Erönlétünk, technikai és taktikai tudásunk rendben volt. Kicsit fejben voltunk szétszortak. Az első félidőben nem tudtunk megfelelő nyomást helyezni ellenfelünkre ezért az utolsó percekig kellett 100 fokon égnünk. Ha tanulunk belőle akkor szerintem nagyon édes lesz ez és az ehhez hasonló sikerek. Gratulálok a csapatomnak, hogy ezt az arcát is megtudta mutatni.

A következő bajnoki fordulóban a Békéscsaba UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. szeptember 26. (csütörtök) napján 16:30 órától, a Móradombi Sportközpont játszák.