U17: VERESÉG A LISTAVEZETŐ OTTHONÁBAN

2024.04.14

Kiskunhalasi Szilády RFC csapata ellen játszottak fiataljaink.

Az U17-es labdarúgó csapat, melyet most Korom Tibor irányított, a listavezető Kiskunhalai Szilády RFC vendégeként lépett pályára legutóbbi bajnoki mérkőzésükön. Sajnos, bár a csapatunk küzdött, a hazai csapat 3 : 0 arányban győzedelmeskedett. Fontos kiemelni a csapat hozzáállását és erőfeszítéseit a pályán, ugyanakkor gratulálnunk kell a Kiskunhalai Szilády RFC-nek a győzelemhez.

Liga: MLSZ Regionális U17 Alap Délkeleti csoport Felsőház 10. fordulól

Helyszín: Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont (Városi Sportpálya)

Mérkőzés dátum/idő: 2024. április 12. (péntek) 17:00

Kiskunhalasi Szilády RFC🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 3 : 0 (0 : 0)

Mórahalom VSE: Verhás Gy., Monostori M., Csuri B., Makai Cs., Rideg M. (⬇️ 75'), Szécsi A., Kőmives K., Farkas Á., Vörös B., Borsos L. (⬇️ 23'), Tsichner Z.

Cserék: Rója M., Mási Zs. (⬆️ 23'), Szabó Á. (⬆️ 75'),

Edző: Korom Tibor

Gólszerző: -

Korom Tibor értékelése: Gratulálok a hazai csapatnak a győzelemhez, csalódott vagyok, hogy nem tudtunk nyerni. A csoportot vezető csapat othonnàban játszottunk, az első félidőben mindenben teljesen felül múltuk a hazai csapatot csak a gól hiányzott a játékból, második félidőben rúgtunk egy öngólt sajnos ezutàn hitehagyottà vàlt a csapat, görcsös erőlködés volt a játékunk. Kaptunk még 2 nagyon könnyen elkerülhetö gólt. Sajnos a mérkőzés előtt minket rosszul érintő dolgok történtek, a mérkőzés első részében volt egy sérülés is.Tàmadàsban, jó értelemben vett agresszívitásban, kreativitàsban lépnünk kell előre.

A következő bajnoki fordulóban a Gyulasport Nonprofit Kft. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. április 20. (szombat) napján 12:30 órától, a Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep játszák.