U17: ÚJRA NYERNI TUDTAK

2023.05.12

Visszatértek a győztes útra fiataljaink.

Szalma Gergely csapata a szombati vereség után, ezúttal a DAFC Szeged együttesét fogadta a Móradombi Sprotközpontban. Hazai szempontból felemásra sikerült a találkozó első fele, mivel a félidő közepén a fitaljainknak sikerült vezetéshez jutniuk, ám vendégek által, még a szünet előtt szerzett egy gólnak köszönhetően, a félidő 1:1-s döntetlenneé ért véget. A második játékrészben továbbra is MVSE irányította a mérkőzést, és a félidő során szerzett újabb négy góllal beállították az 5:1-es végeredményt a mórahalmi fiatalok. 17 éveseink 8 mérkőzésen szerzett 9 ponttal (3 győzelem, 0 döntetlen, 6 vereség) a 6 csapatos alsóházi bajnokság 5. helyén állnak.

Liga: MLSZ Regionális U17 Délkelet Alsóház 8. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. május 10. (szerda) 17:00

Mórahalom VSE - DAFC Szeged 5 - 1 (1 - 1)

Mórahalom VSE: Vass G. (⬇️ 46'), Tomic B. (⬇️ 84'), Szécsi A., Rózsa R., Szűcs D., Császár M., Oláh M., Borsos L. (⬇️ 56'), Balog K., Kertész T., Meleg A.

Cserék: Farkas R. (⬆️ 46'), Farkas R. (⬆️ 84'), Oláh M. (⬆️ 56')

Edző: Szalma Gergely

Gólszerző: Oláh M.(⚽ 34', ⚽ 83'), Tomic B. (⚽ 55'), Szécsi A. (⚽ 68'), Rózsa R. (⚽ 76'),

Szalma Gergely értékelése:

A következő bajnoki fordulóban a Kiskunfélegyháza csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 12. (péntek) napján 17:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.