U17: ÖTÖT VÁGTAK AZ ELLENFÉL KAPUJÁBA!

2023.10.12

Gólzápor a második félidőben a Makó ellen.

Szalma Gergely együttese a Makó csapatát látta vendégül csütörtök délután megrendezésre került bajnoki fordulóban. Fiataljainknak az első félidőben egygólos előnyre tettek szert. A második játékrészben viszont sikerült gólzáport rendezniük, formás támadások után szép gólokkal további négy találattal növelték az előnyüket, ezzel magabiztos 5 : 0-s győzelmet arattak.

Liga: MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 7. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2023. október 12. (szerda) 15:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - Makó FC 5 : 0 (1 : 0)

Mórahalom VSE: Verhás Gy. (⬇️ 46'), Monostori M., Vincze P., Vörös B. (⬇️ 81'), Szécsi A., Rideg M. (⬇️ 64'), Koncz M. (⬇️ 64'), Farkas Á.,  Pópity V. (⬇️ 81'), Borsos L. (⬇️ 46'), Mádi Zs.

Cserék: Sándor Cs. (⬆️ 46'), Kószó Z. (⬆️ 64'), Makai Cs. (⬆️ 46'), Farkas R. (⬆️ 81'), Tichner Z. (⬆️ 64'), Szabó Á. (⬆️ 81')

Edző: Szalma Gergely

Gólszerző: Farkas Á. (⚽ 27'), Szécsi A. (⚽ 52', ⚽ 73' ⚽ 84'), Vincze P. (⚽ 73')

Szalma Gergely értékelése: Büszke vagyok csapatomra. Amire készültünk az megvalósult. Az első félidőben még döcögött a támadójátékunk de a második félidőre ezt is rendeztük. A védelem végig stabil tudott maradni. Megyünk előre a célunk felé!

A következő bajnoki fordulóban a Kiskunhalasi Szilády SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. október 21. (szombat) napján 10:00 órától, a Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpontban játszák.