U17: ÖTÖSRE VIZSGÁZOTT CSAPATUNK

2023.04.22

Fölényes győzelmet arattak a fiúk.

A Bácsalmás csapatát fogadta U17-es csapatunk a alsóházi rájátszás hetedik mérkőzésén. Szalma Gergely együttese remek kezdéssel adta meg a meccs alaphangulatát. Oláh Mihály Bendegúz ugyanis már a tízedik percben megszerezte a vezetést. A második játékrészben négy góli is esett, ám azt is csapatunk szerezte. A félidő első negyedórájában Szécsi András duplázott és alakította háromgólosra a mórahalmi vezetést, majd Császár Marcell is betalált a vedég csapat kapujába. A mérkőzés utolsó percében pedig Oláh Mihály gondolta úgy, hogy nem szeretne lemaradni Szécsi mögött és megszerezte második gólját, beállítva ezzel az 5-0-s végeredményt.

Liga: MLSZ Regionális U17 Délkelet Alsóház 7. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. április 22. (szombat) 11:00

Mórahalom VSE - Bácsalmási PVSE 5 - 0 (1 - 0)

Mórahalom VSE: Verhás Gy. (⬇️ 80'), Oláh M., Tomic B., Szécsi A., Rózsa R., Császár M., Farkas R., Balog K. (⬇️ 85'), Meleg A., Szűcs D., Oláh M.

Cserék: Vass G. (⬆️ 80'), Farkas A. (⬆️ 85')

Edző: Szalma Gergely

Gólszerző:  Oláh M., (⚽ 10', ⚽ 90'), Szécsi A. (⚽ 48', ⚽ 56'), Császár M. (⚽ 70')

Szalma Gergely értékelése: A csapatunk teljes így ismét remek játékot mutatva betudutuk gyűjteni a 3 pontot. A mérkőzés végig a kezünkben volt egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk. Gratulálok a srácoknak elkezdtek edzeni ezzel felléptünk a következő és elkezdtük gyüjtögetni a pontokat. Büszke vagyok a csapatra és ezt a csapetegységet és akaratot szeretném ha tovább tudnánk vinni a soron következő bajnokikra.

A következő bajnoki fordulóban a DAFC Szeged csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. április 30. (szombat) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.