U17: NYOLCGÓLOS DIADAL - MÓRAHALOM KÖNNYEDÉN VERTE A BÁLCSALMÁST

2024.10.13

Radoi Hunor mesternégyese vezette sikerhez a hazaiakat.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U17-es csapata magabiztos győzelmet aratott a Bácsalmás PVSE ellen, 8 : 2-es eredménnyel zárva a mérkőzést. Már az első félidőben öt gólos előnyt szereztek, amelyet a második játékrészben tovább növeltek. A hazai csapatból Radoi Hunor négy góllal emelkedett ki, míg Hajagos Hunor három találattal járult hozzá a sikerhez. A vendégek becsületgóljai már későn érkeztek.

Liga: MLSZ Regionális U17 Alap Délkeleti csoport 7. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 12. (szombat) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Bácsalmási PVSE 8 : 2 (5 : 0)

Mórahalom VSE: Sándor Cs. (⬇️ 46'), Kószó Z., Radói H., Hajagos H., Valach M., Oláh M., Gallyas D. (⬇️ 46'), Szabó Á., Mészáros T. (⬇️ 46'), Varga M., Farkas Á.

Cserék: Hegedűs Z. (⬆️ 46'), Czirok B. (⬆️ 46'), Rója M. (⬆️ 46')

Edző: Szalma Gergely

Gólszerző: Hajgos H. (⚽ 10',⚽ 20',⚽ 49'), Radoi H. (⚽ 14',⚽ 44',⚽ 54',⚽ 90'), Szabó Á. (⚽ 37')

Szalma Gergely értékelése: Az előző heti teljesítményünket szerettük volna kijavítani, amit sikerűlt is főleg az első félidőben mutatott jatékunkal. Volt rengeteg szép és tudatos játékelem. De akadtak figyelmetlenségből elkövetettek hibák is. Összeségében elégedett vagyok a csapat teljesítményével.Koncentrálunk a jövőheti megyei derbire. Gratulálok csapatomnak!

A következő bajnoki fordulóban a SZEOL SC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 17. (csütörtök) napján 17:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.