U17: MEGVAN A MÁSODIK GYŐZELEM!

2023.09.22

Nagy gólkülönbségű győzelmet arattak fiataljaink.

U17-es csapatunk péntek délután az OMTK-ULE 1913 együttesét fogadta hazai környezetben. Fiataljaink számára a mérkőzés igencsak jól sikerült. Az első félidőben a játék képe alapján több góllal is vezetnie kellett volna csapatunknak, azonban az első gólra egészen a 20. pecig kellett várni, amit nem sokkal később követett a második találat is. A mérkőzés hajrájában és a második játékrész közepén beindúlt a mórahalmi gőzhenger, szűk negyedóra leforgása alatt három gólt is szereztek, amivel el is döntötték a mérkőzés kimenetelét. A végeredmény a 89. percben szerzett hatodik hazai góllal alakult ki. Az MVSE 4 meccs után 8 ponttal (2 győzelem, 2 döntetlen, 0 vereség) a 12 csapatos bajnokság 2. helyén áll.

Liga: MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 4. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. szeptember 22. (péntek) 17:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE  - OMTK-ULE 1913 6 - 1 (2 - 0)

Mórahalom VSE: Verhás Gy. (⬇️ 79'), Monostori M., Vörös B., Vincze P., Szécsi A., Rideg M. (⬇️ 79'), Koncz M. (⬇️ 79'), Kőmives K. (⬇️ 79'), Pópity V. (⬇️ 79'), Borsos L.

Cserék: Sándor Cs. (⬆️ 46'), Kószó Z. (⬆️ 85'), Farkas R. (⬆️ 85'), Mádi Zs. (⬆️ 77'), Szabó Á. (⬆️ 62')

Edző: Korom Tibor

Gólszerző: Koncz M., (⚽ 19'), Szécsi A. (⚽ 25', ⚽ 70', ⚽ 89'), Wincze P. (⚽ 66'), Pópity V. (⚽ 79'),

Korom Tibor értékelése: Először is nagy gratulálok a srácoknak, motiváltan, jó hozzáállással, jó játékkal magabiztos győzelmet arattak. Mérkőzésen végig a mi akarunk érvényesült, a eltervezett dolgokat, elemeket betartva játszottunk és ennek eredményeként nem maradt el a siker.

A következő bajnoki fordulóban a Tiszakécske VSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 29. (péntek) napján 15:00 órától, a Tiszakécske Városi Sportcentrumban játszák.