U17: MEGSZEREZTÉK AZ ELSŐ GYŐZELMÜKET

2022.09.25

Egy góllal győztek.

A DAFC Szeged együttesét fogadta vasárnap U16-os csapatunk. Baji Renátó legénysége az első félidő 16. percében szerzet góljával megszerezte a vezetést. A vendégek kiegyenlítő találatára egészen a második játékrész 61. percéig kellett várni. A mérkőzés 72. percben újfent a mieink találtak be a vendégek kapujába, amivel beállították a 2-1-es végeredményt és itthon tartották a három pontot.

Liga: MLSZ Regionális U17 Délkelet "A" 4. forduló

Helyszín: Mórahalom, Mórahalom Sportcentrum

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. szeptember 25. (vasárnap) 10:00

Mórahalom VSE - DAFC Szeged 2 - 1 (1 - 0)

Mórahalom VSE: Verhás Gy., Oláh M., Kurucz P., Tomic B., Szécsi A., Szűcs D., Rózsa R., Oláh M., Rácz R., Szabó Á. (⬇️ 22'), Császár M.

Cserék:  Farkas A., (⬆️ 22')

Edző: Baji Renátó

Baji Renátó értékelése: Sajnos rögtön az első percben megsérült Szabó Ádám, neki miharabb visszatérést és gyors gyógyulást kívánunk! Ezt a fantasztikus győzelmet neki ajánlja a csapat! A küzdeni akarás és a szív diadala volt a mai!

A következő bajnoki fordulóban a Békéscsaba UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. október 01. (szombat) napján 12:00 órától, a Békéscsabai Kórház utcai Stadionban játszák.