U17: KÉTGÓLOS HÁTRÁNYBÓL ÁLLT FEL CSAPATUNK!

2023.09.01

Egy pontot szereztek fiataljaink.

Régios derbit játszott pénteken U17-es csapatunk. Szalma Gergely együttese Gyulára látogatott. Két ellentétes félidőt láthatott a közönség. Az első játékrész a hazaiak elképzelése szerint alakult. Hamar vezetést szereztek, majd egy újabb találatnak köszönhetően kétgólos előnnyel vonulhattak szünetre. A második 45 percben azonban feltámadt együttesünk. Előbb Pópity Vladimír révén szépítettek, majd Szécsi András hajrábeli gólja egy pontot ért 17 éveseink számára, akik ezzel első döntetlenjüket könyvelhették el a szezonban.

Liga: MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 1. forduló

Helyszín: Gyulai Grosics Gyula Akadémia

Mérkőzés dátum/idő: 2023. szeptember 01. (péntek) 17:00

Grosics Akadémia FK - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 - 2 (2 - 0)

Mórahalom VSE: Sándor Cs.(⬇️ 46'), Monostori M., Vincze P., Vörös B., Kőmives K., Koncz M. (⬇️ 46'), Rideg M., Szécsi A.(⬇️ 89'), Pópity V. (⬇️ 76'), Borsos L., Makai Cs.

Cserék: Rója M. (⬆️ 46'), Kószó Z. (⬆️ 89') Szabó Á. (⬆️ 76'), Tischner Z. (⬆️ 46')

Edző: Szalma Gergely

Gólszerző:  Pópity V., (⚽ 57'), Szécsi A. (⚽ 86')

Szalma Gergely értékelése: Adtunk egy félidőt a Gyula Grosics Akadémiának ami majdnem győzelemhez vezetett a második félidő végére. Büszke vagyok csapatomra. Edzünk és gyakorolunk tovább!

A következő bajnoki fordulóban a Bácsalmási PVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 08. (péntek) napján 16:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.