U17: FÁJDALMAS VERESÉG HAZAI PÁLYÁN - PONT NÉLKÜL MARADT CSAPATUNK

2024.10.06

A lelkesedés kevés volt, a helyzetkihasználás pedig nem működött.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U17-es csapata hazai pályán szenvedett 2 : 0-s vereséget a Kiskunhalasi Szilády RFC ellen. Az első félidőben még kiegyenlített volt a játék, de egy pillanatnyi figyelmetlenség után a vendégek vezetést szereztek a 20. percben Kovács Kristóf révén. A Mórahalom próbálkozott az egyenlítéssel, de a vendégek szigorú védekezése megnehezítette a hazai támadásokat. A második félidőben újabb találat érkezett Kuklis Tamás jóvoltából az 58. percben, ami végképp eldöntötte a mérkőzést. Bár a Mórahalom mindent megtett a fordításért, a támadások befejezése gyengének bizonyult, így pont nélkül maradtak ezen a fontos mérkőzésen.

Liga: MLSZ Regionális U17 Alap Délkeleti csoport 6. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 01. (kedd) 18:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Kiskunhalas Szilády RFC 0 : 2 (0 : 1)

Mórahalom VSE: Rója M. (⬇️ 46'), Kószó Z. (⬇️ 53'), Galyas D., Varga M. (⬇️ 43'), Hajagos H., Radoi H. (⬇️ 60'), Farkas Á., Oláh M., Szabó Á., Mészáros T.

Cserék: Sándor Cs. (⬆️ 46'), Czirok B. (⬆️ 43'), Valach M. (⬆️ 53'), Sebők E. (⬆️ 60')

Edző: Szalma Gergely

Gólszerző: -

Szalma Gergely értékelése: Sajnos vannak olyan mérkőzések amikor el kell ismerni, hogy jobb volt az ellenfél. Ez a mi esetünkben nagyon fájdalmas és tanulságos mérkőzés volt. Sokkal keményebben kell dolgoznunk, hogy az ilyen éles meccseket is bírjuk mentálisan és erővel. Gratulálok az ellenfelünknek.

A következő bajnoki fordulóban a Bácsalmási PVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 12. (szombat) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.