U17: EGYGÓLOS HÁTRÁNYBÓL FORDÍTOTTAK, DE IKSZ LETT A VÉGE

2023.09.09

Megszületett csapatunk második döntetlenje is a szezonban.

A Bácsalmási PVSE együttesét fogadta pénteken U17-es csapatunk. Az első félidő egyetlen gólját a vendégek szerezték, akik egészen a 50. percig őrizték előnyüket, ekkor érkezett a mórahalmi egyenlítés. Nem sokkal később fiataljaink újabb gól szerezve vezetéshez is jutottak, ám az utolsó szó vedégeké volt, akiknek sikerült egalizálni, egy pontot megszerezve ezáltal. A Mórahalom VSE 2 meccs után 2 ponttal (2 döntetlen) a 12 csapatos bajnokság 5. helyén áll.

Liga: MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 2. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2023. szeptember 08. (péntek) 16:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - Bácsalmási PVSE 2 - 2 (0 - 1)

Mórahalom VSE: Verhás Gy., Monostori M. (⬇️ 82'), Vincze P., Vörös B., Szécsi A. (⬇️ 72'), Rideg M., Koncz M. (⬇️ 72'), Kőmíves K., Pópity V., Borsos L., Tischner Z.,

Cserék: Sándor Cs., Kószó Z. (⬆️ 82'), Makai Cs. (⬆️ 72'), Farkas R., Szabó Á.(⬆️ 72'), Fábián S.

Edző: Szalma Gergely

Gólszerző:  Pópity V., (⚽ 70'), Rideg M. (⚽ 74')

Szalma Gergely értékelése: Az egyik szemem sír a másik nevet. A focit a mérkőzésen mi játszottuk, de sajnos két előrevágott labdával nem tudtunk mit kezdeni amire fel is készítettem a játékosokat mert tudtok, hogy sok lesz belőle. Sajnos a széleket nem mindig használtuk jól, de ami pozitívum amikor használtuk abból gól született. Megfordítottuk a mérkőzést de nem volt szerencsénk a végjátékban így ez döntetlenre volt csak elég. Gratulálok csapatomnak a mutatott játékhoz!

A következő bajnoki fordulóban a SZEOL SC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 16. (szombat) napján 10:00 órától, a SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelepen játszák.