U17: DÖNTETLEN JÁTSZOTTAK A SRÁCOK

2024.03.24

Ezúttal kétgólos hátrányból sikerült ikszre hozni a meccset.

Az U17-es csapat, amelynek élén Korom Tibor állt, idegebeli mérkőzésen csapott össze a Tiszakécske VSE együttesével. Az izgalmas összecsapás végén egy 2 : 2-es döntetlen született. A játékosok nagyszerű teljesítménye és a gólok sokszínűsége valóban lekötötte a nézőket. Mindkét csapat hatalmas erőfeszítéseket tett a győzelemért, ami egyértelműen látszott a pályán. A döntetlen eredmény a mérkőzés kiegyensúlyozottságát és a csapatok közötti kemény küzdelmet tükrözi. A játékosok összehangolt és elszánt játéka mindenképpen emlékezetessé tette ezt a mérkőzést.

Liga: MLSZ Regionális U17 Alap Délkeleti csoport Felsőház 7. forduló

Helyszín: Tiszakécske Városi Sportcentrum

Mérkőzés dátum/idő: 2024. március 22. (péntek) 14:30

Tiszakécske VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 : 2 (2 : 1)

Mórahalom VSE: Verhás Gy., Monostori M. (⬇️ 46'), Vörös B. (⬇️ 46'), Makai Cs., Pópity V., Rideg M., Szécsi A., Kőmíves K., Farkas Á., Borsos L., Tischner Z.

Cserék: Rója M., Radoi H. (⬆️ 46'), Hegedűs Z.(⬆️ 46'), Szabó Á.

Edző: Korom Tibor

Gólszerző: Szécsi A. (⚽ 40'), Pópity V. (⚽ 74')

Korom Tibor értékelése: Gyözni mentūk, de csak egy pontot szereztünk. Jàtékkal, a sràcok hozzàllàsàval elégedett vagyok, mindent megtettek, hogy megnyerjűk a mérkőzést. Ez azért nem sikerült, mert rosszul kezdtűk a mérkőzést, 2 perc alatt 2 gólos hátrányba kerűltűnk, a félidő második felében àtvettűk a jàtékirànyitàsát, gólt szereztűnk, màsodik félidőben teljesen uraltuk a jàtékot, kiegyenlitettűk, de a győztes gólt nem tudtuk megszerezni. A csapatnak volt tartàsa ez pozitív lehet a folytatàsban.

A következő bajnoki fordulóban a OMTK-ULE 1913 csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. március 28. (csütörtök) napján 14:30 órától, a Móradombi Sportcentrum játszák.