U16: MAGABIZTOS GYŐZELEM - NÉGYGÓLOS ELŐNY AZ ELSŐ FÉIDŐBEN

2024.10.20

Hajagos Hunor duplája alapozta meg a Mórahalom magabiztos győzelmét, amelyben a vendégek késői gólokkal próbálták menteni a becsületüket, de a hazaiak sikerét nem fenyegette veszély.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U16-os csapata 4 : 2 arányú győzelmet aratott a SZEOL SC Kft. ellen egy izgalmas mérkőzésen, ahol a hazai csapat már az első félidőben bebiztosította előnyét. Hajagos Hunor László két gyors gólja, majd Szűts Szilas és Borbás Botond találatai révén a Mórahalom 4 : 0-ra vezetett a szünetben. A SZEOL a második félidőben próbált felzárkózni, Szabó Levente András kétszer is betalált, de a mérkőzés végül Mórahalom győzelmét hozta, ami tovább erősítette helyüket a tabella élén.

Liga: MLSZ Regionális Alap U16 Délkelet 7. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpontban

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 20. (vasárnap) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚SZEOL SC 4 : 2 (4 : 0)

Mórahalom VSE: Bíró B., Hegedűs Z., Bakó P. (⬇️ 60'), Ördög R., Csúcs Z., Ifkovics Z. (⬇️ 87'), Szűts Sz., Lovas A., Hajagos H., Borbás B. (⬇️ 46'), Détári K. (⬇️ 73')

Cserék: Nagy T. (⬆️ 87'), Czédula E. (⬆️ 73'), Kovács A. (⬆️ 60'), Pioker M. (⬆️ 46')

Gólszerző: Hajagos H. (⚽ 13', ⚽ 20'), Szűts Sz. (⚽ 35'), Borbás B. (⚽ 36')

Edző: Kiss Balázs

Kiss Balázs értékelése: Tartottam a mai mérkőzéstől, mert sok a sérült és beteg játékosunk. Amit kértem, azt az első félidőben maximálisan teljesítette a csapat, a második játékrész már nem igazán tetszett, de így is elégedett és büszke vagyok a srácokra!

A következő bajnoki fordulóban a Gyulasport Nonprofit Kft. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 28. (hétfő) napján 17:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.