U16: KÉTSÉG SEM FÉRT A GYŐZELEMHEZ - MÓRAHALOM 8 : 0 NYERT IDEGENBEN

2024.10.13

Lovas Andor négygólos teljesítménye megpecsételte a Hódmezővásárhelyi FC sorsát.

A Kéménygyártó-Mórahalom VSE U16-os csapata domináns teljesítményt nyújtva 8 : 0-ra győzött a Hódmezővásárhelyi FC ellen idegenben. Lovas Andor parádés játékával négy gólt is szerzett, míg Hajagos Hunor duplázott. A mérkőzés első félideje után 2 : 0-ra vezetett a Mórahalom, de a második félidőben végleg eldöntötték a találkozót. A Hódmezővásárhelyi FC küzdött, de nem tudta feltartóztatni a gólzáport.

Liga: MLSZ Regionális Alap U16 Délkelet 6. forduló

Helyszín: Hódmezővásárhelyi Városi Stadion

Mérkőzés dátum/idő: 2024. október 13. (vasárnap) 10:00

Hódmezővásárhelyi FC🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 : 8 (0 : 2)

Mórahalom VSE: Bíró B., Hegedűs Z., Bakó P., Csúcs Z. (⬇️ 66'), Ifkovics Z., Szűts Sz., Lovas A., Hajagos H., Borbás B. (⬇️ 55'), Détári K. (⬇️ 66'), Kovács A.

Cserék: Ördög R. (⬆️ 55'), Nagy T. (⬆️ 66'), Czédula E. (⬆️ 66')

Gólszerző: Lovas A.  (⚽ 7', ⚽ 29', ⚽ 76', ⚽ 84'), Hajgos H. (⚽ 51', ⚽ 62'), Ifkovics Z. (⚽ 52'), Hegedűs Z. (⚽ 63')

Edző: Kiss Balázs

Kiss Balázs értékelése: Az első félidőben meg akadozott a játékunk , de a második már rendben volt. Maximálisan elégedett vagyok a csapattal. Lépésről lépésre haladunk a célunk felé.

A következő bajnoki fordulóban a SZEOL SC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. október 20. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.