U15: VISSZATÉRTEK A GYŐZTES ÚTRA

2024.04.28

Gyulasport Nonprofit Kft. csapata ellen játszottak fiataljaink.

Pénteken izgalmas mérkőzésen szerepelt az U15-ös csapatunk, amikor vendégként a Gyulasport Nonprofit Kft. csapata ellen léptünk pályára. A mérkőzés a MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport Felsőház 5. fordulójában került megrendezésre. Az első félidőben mindkét csapat próbált helyzeteket kialakítani, de gól nélküli állással vonultak pihenőre a csapatok. A szünet után lendületesebben kezdett csapatunk, és hamarosan két gólt is sikerült szereznünk. Az ellenfél azonban nem adta fel, és szépítő gólt ért el. Az utolsó percekben mindkét csapat nagy harcot vívott a győzelemért, de végül mi örülhettünk, hiszen 2 : 1 arányban sikerült diadalmaskodnunk. Az eredmény remek teljesítményt mutatott csapatunk részéről, és nagyszerű lendületet ad számunkra a következő mérkőzésekre.

Liga: MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport Felsőház 6. forduló

Helyszín: Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. április 26. (péntek) 16:30

Gyulasport Nonprofit Kft.🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 2 (0 : 0)

Mórahalom VSE: Hegedűs Z., Bálint M., Valach M., Csúcs Z., Ifkovics Z., Szolnoki Á. (⬇️ 70'), Lovas A., Trombitás K., Détári K. (⬇️ 52'), Pioker M. (⬇️ 77'), Bíró B.

Cserék: Ördög R. (⬇️ 52'), Curpás B., Nagy T., Farkas N. (⬇️ 77'), Kovács A. (⬇️ 70')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Pioker M. (⚽ 47'), Lovas A. (⚽ 62')

Kiss Balázs értékelése: Minden működött, amit az edzéseken gyakoroltunk, csak az a fránya helyzetkihasználásunk nem az igazi, de így is elégedett és büszke vagyok, a csapatomra.

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. május 07. (kedd) napján 17:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadionban játszák.