U15: VERESÉGGEL INDÍTOTTÁK AZ ÉVET

2023.02.26

Csak a szépítésre futotta fiataljaink erejéből.

Utánpótláscsapataink közül elsőként az U15-ösöknél folytatódott a bajnokság. Kiss Balázs együttesét a Kecseméti LC csapata látta vendégül az első tavaszi fordulóban. Az ellenfél négygólos előnyre tett szert az első félidőben. A második játérészben csapatunk ugyan sorozatban három gólt szerezve szépített, pontot végül nem tudott szerezni.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet Alsóház 1. forduló

Helyszín: Kecskeméti Széktói Stadion

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. február 25. (szombat) 12:00

Mercedes Kecskeméti LC - Mórahalom VSE  4 - 3 (4 - 0)

Mórahalom VSE: Rója M., Borsos L., Kószó Z. (⬇️ 79'), Csúcs Z. (⬇️ 66'), Détári K., Oláh M., Koncz M. Balázs B., Fábián H. (⬇️ 79'), Kovács A., Pioker M.

Cserék: Grosu A. (⬆️ 66'), Kothencz Á. (⬆️ 79'), Farkas R. (⬆️ 79')

Edző: Kiss Balázs

Kiss Balázs értékelése: Volt olyan periódus a mèrkőzèsen, amikor jobban játszottunk a kecskeméti srácoknál! Kár az első félidei hibákért. Fèlidőbe átbeszéltük, hogy hol és mi volt a hiba, a másodikban pedig lefociztuk őket. Nagyon büszke vagyok a csapara!

A következő bajnoki fordulóban a Szekszárdi UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. március 04. (szombat) napján 11:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.