U15: VERESÉGET SZENVEDTEK

2023.04.17

Fordulatos mérkőzésen kaptak ki fiataljaink.

Kiss Balázs együttese a Kecskemétet fogadt szombaton délután az U-15-ös alsóházi bajnokság 8. fordulójában. A mérkőzés nem indult jól az MVSE számára, hiszen a vendégek már hatodik percekben megszerezték a vezetést. A félidő elejáén sikerült a mérkőzést egalizálnunk, ráadásként az első játékrész közepén szerzett góllal, előnybe is kerültek fiataljaink. A második félidő elején hat perc leforgása alatt a kecskemétiek két gólt is szereztek, amellyel vissza is vették a vezetést. Ezt követően a mérkőzés hajrájában még egy találatott sikerült a vendégeknek szerezni, amivel véglegesen sikerült bebiztosítaniuk a győzelmüket. Az MVSE 7 meccs után 15 ponttal (5 győzelem, 2 vereség) a 7 csapatos alsóházi bajnokság 2. helyén áll.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet Alsóház 8. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. áprirlis 15. (szerda) 10:00

Mórahalom VSE - Mercedes-Kecskeméti LC 2 - 4 (2 - 1)

Mórahalom VSE:  Rója M. (⬇️ 57), Hegedűs Z., Kószó Z., Csúcs Z., Grosu A., Oláh M., Koncz M., Hajagos H., Détári K. (⬇️ 16'), Balázs B., Pioker M. (⬇️ 6'),

Cserék: Sándor Cs. (⬆️ 57'), Farkas N. (⬆️ 74'), Fábián H., Kothencz Á. (⬆️ 16', ⬇️ 74')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Oláh M. (⚽ 10'), Balázs B. (⚽ 27')

Kiss Balázs értékelése: Jól kezdtük a mérkőzést ès kèt gólos előnnyel vonultunk pihenőre. A második félidőben kimaradtak a helyzeteink, de így is sikerült elhozni a 3 pontot. Továbbra is cèl a dobogó, hogy melyik foka, az a srácokon múlik.

A következő bajnoki fordulóban a Szekszárdi UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. április 22. (szombat) napján 12:00 órától, a Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpontban játszák.