U15: VERESÉGET SZENVEDTEK

2022.10.24

Csak szépíteni tudtak fiataljaink.

Kikapott hétvégén U15-ös csapatunk. Kiss Balász együttese a Szilady RFC csapatát fogadta hazi pályán. A vedégek az első félidőben kétgólós vezetésre tettek szert, a második játékrész elején azonban fiataljaink egy gólt szerezve visszajöttek a meccsbe. A hajrát azonban az ellenfél bírta jobban és tovább három gólt szerezve lezárták a találkozót. Fiataljaink jelenleg 10 ponttal a hétcsapatos bajnokság 4. helyén állnak.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet "B" 8. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. október 22. (vasárnap) 10:00

Mórahalom VSE - Szilády RFC 1 - 5 (0 - 2)

Mórahalom VSE: Kocsis B., Hegedűs Z. (⬇️ 66'), Kószó Z. (⬇️ 69'), Csúcs Z. (⬇️ 69'), Oláh M., Koncz M., Hajagos H., Borsos L., Balázs B., Kovács A., Pioker M. (⬇️ 69')

Cserék: Grosu A. (⬆️ 66'), Bednár B. (⬇️ 69') ,Kiss Á. (⬇️ 69'), Fábián H. (⬇️ 69')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Csúcs Z. (⚽ 53')

Kiss Balázs értékelése: Tudtuk, hogy nem lesz könnyű ez a mérkőzés, ahogy a jövő szombati sem Gyulán, hiszen a tabella első két helyezettje ellen kell helytállni. Szabó Ádi nagyon hiányzik a védelemből, mert így kényszerből Oláh Bendének kell ott játszani és így nincs irányítónk, hiszen Détári Kristóf is sérült. Nem játszottunk jól, volt két eladott labdánk, amiből gólt is szereztek. Félidőbe átbeszéltük a hibákat, rendeztük a sorokat és jól is kezdtünk, szép góllal szépítettünk, de sajnos a végén megint jöttek az egyéni hibák, amit kegyetlenül kihasználtak a Halasiak. A mérkőzés vége felé Koncz Máté kapott egy mesteri labdát és 1 az 1 be vihette a kapura, de sajnos kimaradt a nagy lehetőség. Küzdöttek, mentek, hajtottak a srácok, ma ennyire futotta a jóval nagyobb, erősebb halasiak ellen Ezekből a mérkőzésekből tudunk tanulni,készülünk a gyulai mérkőzésre.

A következő bajnoki fordulóban a Grosics Akadémia Futballklub csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. október 29. (szombat) napján 11:00 órától, a Gyulai Grosics Gyula Akadémián játszák.