U15: TOVÁBB ROBOG CSAPATUNK!

2023.11.12

Sorozatban negyedik győzelmüket aratták.

Sorozatban negyedik győzelmét aratta U15-ös csapatunk. Kiss Balázs együttese a Kiskunfélegyháza együttese ellen lépett pályára idegenben. Az első félidőben Lovas Andor és Valach Máté góljainka köszönhető csapatunk két gólos előnyre tett szert, de hazai együttesnek is sikerült egyszer betalálni, ezzel egy gólra csökkenve két csapat között különbbséget. A második játékrészben Lovas Andor duplájának köszönhetően megszereztük a harmadik, egyben a mérkőzést eldöntő találatot. Fiataljaink a 10 csapatos bajnokságban 11 fordulót követően 26 ponttal a második helyen állnak.

Liga: MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 11. forduló

Helyszín: Kiskunfélegyháza Honvéd Sporttelep

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. november 12. (vasárnap) 10:00

Kiskunfélegyháza🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 3 (1 : 2)

Mórahalom VSE: Valach M., Ördög R., Csúcs Z., Koncz M., Lovas A., Hajagos H., Détári K., Zefer Z., Pioker M., Hegedűs Z., Bíró B.

Cserék: Farkas N., Szolyák P., Bálint M., Nagy T., Curpás B.

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Lovas A. (⚽ 5', ⚽ 42'), Valach M. (⚽ 23')

Kiss Balázs értékelése: Ma is sok helyzetünk maradt ki, de ezt a játékra alkalmatlan pálya rovására írom. Örülök, hogy sérülés nélkül nyerni tudtunk.

A következő bajnoki fordulóban a Békéscsaba UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. november 19. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpont játszák.