U15: SZOROS MÉRKŐZÉST JÁTSZOTTAK

2023.05.20

Pontot szereztek fiataljaink.

Az OMTK-ULE 1913 csapatát fogadta hétvégén U15-es csapatunk. Az első félidő első gólját a vendégek szerezték, akik egészen 1 percig tudák csak megőrizni az előnyüket, úgyanis ekkor érkezett a mórhalmi egyenlítés. A második játékrészben mórahalmi fiatalok vezetéshez jutottak, ám az utolsó szó vedég együttesé volt, amely egalizált, egy pontot elvíve ezáltal. Az MVSE 11 meccs után 15 ponttal (4 győzelem, 3 döntetlen, 4 vereség) a 7 csapatos alsóházi bajnokság 3. helyén áll.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet Alsóház 13. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. május 20. (szombat) 10:00

Mórahalom VSE - OMTK-ULE 1913 2 - 2 (1 - 1)

Mórahalom VSE:  Rója M., Hegedűs Z. (⬇️ 32'), Boros L., Csúcs Z., Oláh M., Koncz M., Hajagos H., Kiss Á. (⬇️ 48'), Balázs B., Kovács A., Pioker M.

Cserék: Sándor Cs., Nagy T., Kószó Z. (⬆️ 32'), Grosu A., Détári K., (⬆️ 48')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Koncz M. (⚽ 8'), Balázs B. (⚽ 43')

Kiss Balázs értékelése: Ma a minimális célunkat elértük, igaz több volt a mai mérkőzésbe, de az 1 ponttal egy lépéssel közelebb vagyunk a kitűzött célunkhoz!

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 27. (szombat) napján 10:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadionban játszák.