U15: NEHÉZ MÉRKŐZÉST HÚZTAK BE A SRÁCOK!

2023.10.07

Második félidőben döntötték el a három pont sorsát a fiúk.

Kiss Balázs együttese pénteken ideigenben lépet pályára a Grosics Akadémia FK együttesétnek vedégeként. Ahogy megszokhattuk már tőlük, nagy lendülettel vetették bele magukat a mérkőzésbe, és a 18. percben Lovas Andor találatával gyorsan meg is szerezte a csapat a vezetést. A második játékrészben 44. percben a hazaiaknak sikerült egalizálniuk az eredményt. A srácok az egyenlítő találatot követően is mindent megtettek a győzelem érdekébe, aminek meg is lett az eredménye, és a 48. percben Hajagos Hunor gólja révén megszerezték a vezetést, amivel mint kiderült el is döntötte a mérkőzést, és a három pont sorsát. Fiataljaink 6 mérkőzésen összegyűjtött 13 ponttal (4 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség) a tízcsapatos bajnokság 2. helyén áll.

Liga: MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 6. forduló

Helyszín: Gyulai Grosics Gyula Akadémia

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 06. (péntek) 17:00

Grosics Akadémia FK - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 2 (0 : 1)

Mórahalom VSE:  Farkas N., Hegedűs Z., Bálint M.(⬇️ 71'), Valach M. (⬇️ 79'), Ördög R., Csúcs Z., Kiss Á. (⬇️ 65'), Lovas A., Hajagos H., Détári K., Pioker M.

Cserék: Zefer Z.(⬆️ 71'), Kothencz Á.(⬆️ 65'), Nagy T., Szolyák P. (⬆️ 79')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: -

Kiss Balázs értékelése: Ma minden a helyén volt! Sikerült meglepni a gyulai akadémistákat. Amit elterveztünk és amit kértem azt ma maximálisan betartották, a srácok! Nagyon elégedett és büszke vagyok, a csapatra!

A következő bajnoki fordulóban a Mercédes KLC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. október 15. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.