U15: NAGYARÁNYÚ VERESÉGET SZENVEDTEK

2022.10.29

Hat góllal kaptak ki fiataljaink.

Nagyarányú vereséget szenvedett hétvégén U15-ös csapatunk. Kiss balázs együttese a Grosics Akadémia Fitballklubhoz látogatott. A hazaiak az első félidőben négy gólt szereztek, amit a második félidőben az további kettő találattal fejelztek meg, így sima 6-0-ás vereséget szenvedtek. Csapatunk három győzelemmel, egy döntetlennel és négy vereséggel a 4. helyen áll jelenleg a tabellán.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet "B" 9. forduló

Helyszín: Gyulai Grosics Gyula Akadémia

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. október 29. (szombat) 11:00

Grosics Akadémia Futballklub - Mórahalom VSE 6 - 0 (4 - 0)

Mórahalom VSE: Rója M., Hegedűs Z. (⬇️ 43'), Kószó Z., Csúcs Z., Kiss Á. (⬇️ 75'), Oláh M., Koncz M., Hajagos H., Balázs B., Kovács A., Pioker M.

Cserék: Kothencz Á. (⬆️ 75'), Grosu A. (⬆️ 43'), Détári K.

Edző: Kiss Balázs

Kiss Balázs értékelése: Tartalékos csapattal, indultunk ma Gyulára, ahol ma is tiszta 2008-as gladiátorok vártak ránk. Jól kezdtük a mérkőzést és a 8 percben egy begyakorolt szöglet variáció után gólt szereztünk, de sajnos behúzta lesnek a partjelző. 25 percig jobban játszottunk a gyulai gladiátorok ellen, de sajnos kimaradtak a helyzeteink, míg ők kihasználták testi erejüket, és éltek a hazai pálya minden előnyével. Fáradtan és sok hibával játszottunk, rengeteg labdát adtunk el, amiből buta gólokat kaptunk. Tanulunk és ki kell javítani ezeket a hibákat, a 100-as ziccereket pedig be kell rúgni! Ma is volt legalább 3, 4!

A következő bajnoki fordulóban a Bácsalmási PVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. november 06. (szombat) napján 13:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.