U15: MÁSODIK MÉRKŐZÉSÜKÖN IS PONT NÉLKÜL MARADTAK

2022.09.11

Két vereséggel rajtolt együttesünk.

Nem kapta el jól a rajtot U15-es csapatunk. Kiss Balázs együttese az első körben elszenvedett vereséget követően a Grosics Akadémia Futballklubot fogadták szombaton.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet "B" 2. forduló

Helyszín: Mórahalom, Mórahalom Sportcentrum

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. szeptember 10. (szombat) 10:00

Mórahalom VSE - Grosics Akadémia Futballklub 1 - 6 (0 - 2)

Mórahalom VSE: Kocsis B. (⬇️ 41' ), Szabó Á., Kószó Z., Kiss Á. (⬇️ 45'), Oláh M., Koncz M. (⬇️ 78'), Hajagos H., Kovács A. (⬇️ 78'), Détári K., Balázs B. (⬇️ 66'), Pioker M.

Cserék:  Rója M. (⬆️ 41'), Bíró B. (⬆️ 78), Dobó J. (⬆️ 78'), Kothencz Á., Fábián H. (⬆️ 45'), Grosu A. (⬆️ 66')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Pioker M. (⚽ 75'),

Kiss Balázs értékelése: A reális eredmény ma 5:2 lenne, mert volt egy lesgól itt is ott is, a mi gólunkat nem adta meg, így sajnos 6:1 lett, a vége! Ma is voltak apró helyezkedési hibák és eladott labdák (3 ajándék gólpassz), de az első félidőben volt egy 20 perc mikor jobbak voltunk az akadémistáknál. Hétről hétre jobbnak látom a srácok játékát, és ma is látszott, hogy mit gyakorlunk és mit szeretnénk játszani. Jó úton járunk, de az 1 és 1,5 évvel, 20 kg-mal és 1 fejjel nagyobb culák ellen még kevés sajnos. Ami külön tetszett és büszkévé tett, hogy ma is mindenki ment, küzdött és 1 percre se adta fel!