U15: MAGBIZTOS GYŐZELEM HAZAI PÁLYÁN

2024.03.10

Hódmezővásárhelyi FC együttese ellen játszottak fiataljaink.

A Kiss Balázs által vezetett csapat szombat délelőtt saját pályáján fogadta a Hódmezővásárhelyi FC csapatát a regionális bajnokság alapszakaszának legutóbbi mérkőzésén. A rendkívül izgalmas találkozó végül a mórahalmiak magabiztos győzelmével zárult, a végeredmény 4:1 lett a hazai csapat javára. Ez a győzelem jelentős lépés volt a csapat számára, és a jelenlegi állás szerint a bajnokság alapszakaszában a harmadik helyen állnak, mindössze egy ponttal lemaradva az első és a második helyezetttől. Ez a remek teljesítmény nagyon ígéretes előjel a csapat számára, és arra utal, hogy komoly esélyeik vannak arra, hogy a szezon végén az dobogós helyek valamelyikén találják magukat a bajnokságban. A csapat összefogása és kitartása kiemelkedőnek bizonyult ezen a mérkőzésen, és ez a folytatásra is nagy reményeket kelt a játékosokban és a szurkolókban egyaránt.

Liga: MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport 17. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. március 09. (szombat) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Hódmezőváásrhelyi FC 4 : 1 (2 : 0)

Mórahalom VSE: Bíró B., Hegedűs Z. (⬇️ 47'), Csúcs Z., Szolnoki Á. (⬇️ 52'), Lovas A., Hajagos H., Ifkovics Z., Trombitás K., Détári K:, Valach M., Pioker M. (⬇️ 72')

Cserék: Bálint M. (⬇️ 47') Ördög R. (⬇️ 52')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Lovas A. (⚽ 1'), Szolnoki Á. (⚽ 34'), Hajagos H. (⚽ 47', ⚽ 60')

Kiss Balázs értékelése: Nem volt könnyű hetünk, hiszen 3 mérkőzést játszottunk 7 nap alatt, úgy, hogy 13 játékos volt egészséges. Nagyon elégedett és büszke vagyok a csapatomra, hiszen két győzelemmel és egy döntetlennel kezdtük az évet. A mai mérkőzésen azt kaptam amit megbeszéltünk és gyakoroltunk az edzéseken. Szebbnél szebb gólokat rúgtunk és ma a játék minden elemében jobbak voltunk, HFC-nél. Lépésről lépésre haladunk a célunk felé. Sajnos a mérkőzés utolsó percében, Csúcs Zalán elcsúszott és valószinű, hogy eltőrt a csuklója. Gyors felépülés kívánunk neki!

A következő bajnoki fordulóban a Gyulasport Nonprofit Kft. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. március 17. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep játszák.