U15: MAGABIZTOS IDEGENBELI GYŐZELEM

2024.04.04

Hódmezővásárhelyi FC csapata ellen játszottak fiataljaink.

Fiatal U15-ös csapatunk remek teljesítményt nyújtott az MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport Felsőház 2. fordulójában, amikor vendégként lépett pályára a Hódmezővásárhelyi FC együttese ellen. A mérkőzés első felvonásában egyetlen gól sem született, így gólnélküli döntetlennel vonultak pihenőre a csapatok. Azonban a második félidőben a Mórahalom fiataljai felpörögtek, és négy gólt is sikerült szerezniük, ezzel megmutatva a kitartásukat és a technikai felkészültségüket. Végül 4 : 0 arányban győzött csapatunk, bizonyítva, hogy komoly ellenfelekkel is felvehetik a versenyt a regionális bajnokságban. A fiatal játékosoknak gratulálunk a meggyőző győzelemhez!

Liga: MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport Felsőház 2. forduló

Helyszín: Hódmezővásárhelyi Városi Stadion

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. április 03. (szerda) 17:00

Hódmezővásárhelyi FC🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 : 4 (0 : 0)

Mórahalom VSE: Hegedűs Z., Ördög R., Trombitás K., Ifkovics Z., Szolnoki Á. (⬇️ 62'), Lovas A., Hajgos H., Détáti K., Kovács A. (⬇️ 62'), Pioker M., Bíró B.

Cserék: Bálint M. (⬇️ 53'), Farkas N. (⬇️ 60')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Trombitás K. (⚽ 39'), Hajagos H. (⚽ 51',⚽ 56'), Lovas A. (⚽ 82')

Kiss Balázs értékelése: Az első félidőben még, pontatlan és kapkodó volt, a játékunk, de a szünetben átbeszéltük, a hibákat és magabiztos győzelmet szereztünk.Többen sérülten vállalták a játékot, le a kalappal elöttük! Ma a hozzáállás, alázat és akarat, példaértékű volt! Ma az utolsó 8 percet 9 játékossal fejeztük be, hiszen Hunor és Zozó is fájlalta, a lábát, inkább lehoztam őket, hogy ne legyen nagyobb baj, de így is rúgtunk gólt. Nagyon büszke vagyok, a csapatomra! Hajrá MVSE!

A következő bajnoki fordulóban a Grosics Akadémia FK csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. április 13. (szombat) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.