U15: MAGABIZTOS GYŐZELEM

2024.03.28

Gyulasport Nonprofit Kft. csapata ellen játszottak fiataljaink.

A fiatal U15-ös csapatunk az MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport Felsőházának nyitó mérkőzésén a Gyulasport Nonprofit Kft. csapatát látta vendégül hazai pályán. A csapatunk meggyőző teljesítményt nyújtva 4 : 0 arányban győzedelmeskedett. Az összecsapás során kiemelkedő játékot és hatékony csapatmunkát mutatva sikerült elhoznunk a győzelmet, ami nagyszerű kezdetet jelent számunkra. A fiatal játékosok elszántsága és tudása reményt kelt a következő mérkőzésekre nézve, és biztos alapot teremt a további sikerességhez a szezon során. A 4 : 0-s eredmény egyúttal az edzői munka eredményességét is bizonyítja, és további lendületet ad a csapatnak a következő feladatokra való felkészülésben.

Liga: MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport Felsőház 1. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. március 27. (csütörtök) 16:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Gyulasport Nonprofit Kft. 4 : 0 (1 : 0)

Mórahalom VSE: Hegedűs Z. (⬇️ 59'), Bálint M., Valach M., Ördög R. (⬇️ 62'), Trombitás K., Ifkovics Z., Szolnoki Á., Lovas A., Détári K., Pioker T., Bíró B.

Cserék: Farkas N. (⬇️ 62'), Kovács A. (⬇️ 59')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Détári K. (⚽ 39'), Trombitás K. (⚽ 42'), Szolnoki Á. (⚽ 52'), Idkovics Z. (⚽ 66')

Kiss Balázs értékelése: Az első félidőben még görcsösen és sok hibával játszottunk, sok helyzetünk maradt ki. A szünetben megbeszéltük, a hibákat és a második félidőben már azt kaptam amit kértem és gyakoroltunk. Szebbnél szebb gólokat rúgtak a srácok.

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. április 04. (csütörtök) napján 17:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadionban játszák.