U15: ISMÉT GYŐZTEK!

2023.09.09

Veretlenek eddig a bajnokságban fiataljaink.

Megőrizte veretlenségét a bajnokságban U15-ös csapatunk. Kiss Balázs együttese a legutóbbi nagyarányú győzelem után Kiskunfélegyháza együttesét fogadta hazai pályán. A Mórahalom VSE-nél több alapember is hiányzott, valamint néhányan betegséggel küszködtek hétközben, így nehéz mérkőzésre volt kilátás. Az első játékrészben több nagy helyzetet is kidolgozott csapatunk, melyek közűl egyet gólra is váltottak, így 1-0-s mórahalmi előnyel vonulhattak szünetre csapatunk. A folytatásban a vendég ugyan kiegyenlítettek, de válasz képpen újabb kettő mórahalmi találat érkezett, így a végén a mieink örülhettek.15 éveseink két forduló után két győzelemmel a tabella éllén álnak.

.Liga: MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 2. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. szeptember 09. (szombat) 10:00

Kéménygyártó-Mórhaalom VSE - Kiskunfélegyháza 3 - 1 (1 - 0)

Mórahalom VSE:  Bíró B., Hegedűs Z. (⬇️ 55'), Bálint M., Valach M., Ördög R., Kiss Á. (⬇️ 73'), Fábián H. (⬇️ 70'), Lovas A., Hajagos H., Détári K., Kovács A.

Cserék: Farkas N., Kothencz Á.(⬆️ 73'), Nagy T. (⬆️ 70'), Tandari Ákos, Zefer Z. (⬆️ 55')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző:  Hajagos H. (⚽ 13', ⚽ 57', ⚽ 69')

Kiss Balázs értékelése: Több játékosra sem számíthattam a mai napon, betegség ill.sérülés miatt, így picit tartottam a mérkőzéstől, így egy két helyen változtatni kellett. Jól kezdtünk hiszen már a 10.percben megvolt a vezetés. Sok helyzetet dolgoztunk ki ma is, de sokat ki is hagytunk, ezeket jobban ki kell használni, de ez benne van a játékban. Kitették a szívüket lelküket a pályára, szuper kis csapatom van! Nagyon büszke vagyok rájuk! Az ilyen győzelmek, nagyon fontosak!

A következő bajnoki fordulóban a Békéscsabai UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 17. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Békéscsabai Kórház utcai Stadionban játszák.