U15: IGAZSÁGOS DÖNTETLEN CSAPATUNK BAJNOKIÁN

2022.09.29

Hátrányból álltak fel fiataljaink.

Hátrányból állt fel a regionális bajnokságban szereplő U15-es csapatunk. Kiss Balázs együttese a tabellán élén álló SZEOL FC csapatával találkozott szerdán. Az első félidőben a Mórahalom VSE volt a kezdeményezőbb, de ennek ellenére némileg a semiből a mérkőzés 35. percében megszerezte a vezetést a hazai csapat. A folytatásban sem adta fel a küzdelemet együttesünk, melynek végül meglett az eredménye, és a második játékrész 67. percében sikerült az egyenlítés. 15 éveseink ezzel a döntetlennell jellenlegi bajnoki tabellán 7 ponttal  3. helyén állnak.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet "B" 5. forduló

Helyszín: SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. szeptember 28. (szerda) 16:30

SZEOL SC - Mórahalom VSE 1 - 1 (1 - 0)

Mórahalom VSE: Hegedűs Z. (⬇️ 66'), Borsos L., Csúcs Z. (⬇️ 78'), Oláh M., Koncz M., Hajagos H., Détári K. (⬇️ 52'), Balázs B., Kovács A.,  Pioker M. (⬇️ 78'), Rója M.

Cserék: Kószó Z. (⬆️ 52'), Kiss Á. (⬆️ 66') , Grosu A. (⬆️ 78'), Fábián H. (⬆️ 78')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Hajagos H. (⚽ 67')

Kiss Balázs értékelése: A mai mérkőzésen sajnos a csapatkapitányunk nélkül játszottunk, mert súlyos sérülést szenvedett az elmúlt hétvégén megrendezésre kerülő U17-es mérkőzésen. A fiúk ma érte is küzdöttek és értékes pontott szereztek. Az első félidőben jobbak voltunk, de kimaradtak a helyzeteink. A végén kockáztattunk és bejött! Oláh Bendegúz hatalmas lövését csak kiütni tudta a SZEOL FC kapusa, amire Hajagos Hunor lecsapott és szépen elguritotta a kapus mellett. A mérkőzés után az egész csapat meglátogatta Ádit! Szuper kis közösség és jó csapatszellem!

A következő bajnoki fordulóban a Szekszárdi UFC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. október 09. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.