U15: IDEGENBELI GYŐZELEM!

2024.03.03

Második félidőben döntötték el a három pont sorsát a fiúk.

Kiss Balázs együttese idegenbeli bajnoki mérkőzésre készült a Mercedes KLC csapata ellen. A csapat fiatajai jó teljesítményt nyújtottak a pályán, mejnek köszönhető kétszer sikerült a kapuba találniuk, míg az ellenfél csak egyszer volt eredményes. Ennek köszönhetően a győztesen hagyta el a pályát. Ez a győzelem tovább erősíti csapatunk pozícióját a bajnokságban. 15 mérkőzés alatt 35 pontot gyűjtöttünk (11 győzelem, 2 döntetlen, 2 vereség), így jelenleg a 10 csapatos alapszakasz 4. helyén állunk. Ez a kitartó és kiváló teljesítmény bizakodásra ad okot a csapat és a szurkolók számára egyaránt, hogy továbbra is versenyben maradnak a felsőházi rájátszás helyeiért.

Liga: MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport 16. forduló

Helyszín: Kecskeméti Széktói Stadion

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. március 02. (szombat) 10:00

Mercedes KLC🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 2 (0 : 0)

Mórahalom VSE: Hegedűs Z., Valach M. (⬇️ 55'), Ördög R., Csúsc Z., Szolnoki Á. (⬇️ 65'), Lovas A., Hajagos H., Ifkovics Z. (⬇️ 72'), Détári K., Pioker M., Bíró B.

Cserék: Bálint M. (⬇️ 65'), Nagy T. (⬇️ 72'), Trombitás K. (⬇️ 55')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Lovas A. (⚽ 68'), Hajagos H. (⚽ 71')

Kiss Balázs értékelése: Nem játszottunk jól, sok volt a ki nem kényszerített hiba. Kapkodtunk rendre rossz döntést hoztunk a kapu elött. Az első félidőben, eldönthettük volna a mérkőzést. Szünetben sikerült átbeszélni a hibákat. Hunor villant kétszer és szép gólokat szereztünk. Szerdán jön a Gyulai Grosics Akadémia elleni ki-ki mérkőzés.

A következő bajnoki fordulóban a Grosics Akadémia FK csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. március 06. (szerda) napján 17:00 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.