U15: GÓLOKBAN GAZDAG MÉRKŐZÉST NYERTEK

2023.03.05

Öt gólt szerzett együttesünk.

Gólokban gazdag mérkőzésen van túl U15-es csapatunk. Kiss Balázs együttese a Szekszárdi UFC csapatát fogadta a htévégén. Fiataljaink 22 perc alatt háromgolós vezetésre tettek szert, így 3-0-ról következett a második játékrész. Amelyben a vedégek előszőr egy találott szereztek, amire mórahalmi részről még érkezet is válasz, de ezt követően tízennyolc perc alatt szerzett három góllal egyenlíteni tudtak, és újra szorossá tették a találkozót. A mérkőzés hajrájában viszont a mieink szereztéke meg újra a vezetést és egyben a mecs utolsó találatát is, így Mórahalmon maradt a három pont.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet Alsóház 2. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. március 04. (szombat) 11:00

Mórahalom VSE U15 - Szekszárdi UFC 5 - 4 (3 - 0)

Mórahalom VSE: Sándor Cs. (⬇️ 46'), Bálint M., Borsos L., Csúcs Z., Oláh M., Koncz M., Hajagos H., Détári K., Bálázs B., Kovács A. (⬇️ 62'), Pioker M.

Cserék: Rója M. (⬆️ 46'), Grosu A. (⬆️ 62'), Farkas R., Fábián H., Kothencz Á.

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Hajagos H. (⚽ 7'),  Balázs B. ( 11', 55', 76') Oláh M. ( 26')

Kiss Balázs értékelése: A múlt héten szép játékkal, de a kimaradt helyzetek miatt vereség lett a vége. Ma nem játszottunk jól, de a jobb helyzetkihasználásnak köszönhetően nyertek a srácok. 3:0 után, nem gondoltam, hogy ilyen izgalmas lesz a vége. Köszönöm szépen mindenkinek, a szülinapi meglepetést és az ajándékokat!

A következő bajnoki fordulóban a Tiszakécske VSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. március 11. (szombat) napján 10:00 órától, a Tiszakécske Városi Sportcentrum játszák.