U15: FORDULATOS MÉRKŐZÉSEN KAPTAK KI FIATALJAINK

2023.09.22

Zsinórban három megnyert bajnoki után maradt pont nélkül csapatunk.

Kiss Balázs együttese a OMTK-ULE 1913 fogadta péntek délután az U-15-ös bajnokság 4. fordulójában. A mérkőzés jól indult a MVSE számára, hiszen a 7. percekben megszerezték a vezetést, viszont a félidő közepén a vedégeknek sikerült a mérkőzést egalizálniuk. A második játékrész újfent a mórahalmi fiatalok kezdték jobban, aminek köszönhetően újabb egy gólos előnyre tettek szert,  de a mérkőzés hajrájában tíz perc leforgása alatt a orosházaiak két gólt is szereztek, amellyel, mint később kiderült, nemcsak a vezetést szerezték meg, hanem meg is nyerték a mérkőzést.

Liga: MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 4. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. szeptember 22. (péntek) 17:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - OMTK-ULE 1913 2 - 3 (1 - 1)

Mórahalom VSE:  Farkas N., Hegedűs Z., Zefer Z.(⬇️ 24'), Valach M., Ördög R., Csúcs Z., Kiss Á. (⬇️ 72'), Lovas A., Hajagos H., Détári K., Pioker M.

Cserék: Bálint M. (⬆️ 24') Kothencz Á. (⬆️ 72'), Nagy T., Szolyák P., Kovács A.

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző:  Kiss Á. (⚽ 13'), Lovas A. (⚽ 57')

Kiss Balázs értékelése: Nem játszottunk jól, de így is gólokkal kellett volna nyernünk ma is. 2:1 nél le kellett volna zárni a mérkőzést, volt két-három 100%-os ziccerünk, ezekből illet volna gólt szerezni. Hátul pedig ilyen buta hibákat nem lehet csinálni.

A következő bajnoki fordulóban a Tiszakécske VSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 29. (péntek) napján 17:00 órától, a Tiszakécske Városi Sportcentrumban játszák.