U15: FORDULATOS GÓLGAZDAG MÉRKŐZÉST JÁTSZOTTAK

2023.05.01

A mérkőzés hajrájában csúszott ki a győzelem fiataljaink kezei közül.

Tiszakécske csapatát fogadta a hétvégén U15-ös csapatunk. Két ellentétes félidőt láthatott a közönség. Az első játékrész a vendégek elképzelése szerint alakult. Hamar vezetést szereztek, amire nem sokkal később érkezet a mórahalmi válasz, de a vendégek újabb találatnak köszönhetően egygólos előnnyel vonulhattak szünetre a csapatok. A második 45 percben azonban feltámadt együttesünk. Előbb Oláh Mihály révén szépítettek, majd Balázs Bence góljával a vezetést is megszerezték, de a mérkőzés hajárban a tiszakécskeinek sikerült egyenlíteniük és elvinniük az egyik pontot. Az MVSE 9 mérkőzés után 14 ponttal (4 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség) a tabella 3. helyén áll.

Liga: MLSZ Regionális U15 Délkelet Alsóház 10. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. áprirlis 29. (szombat) 10:00

Mórahalom VSE - Tiszakécske VSE 3 - 3 (1 - 2)

Mórahalom VSE:  Rója M. (⬇️ 41'), Hegedűs Z., Kószó Z., Csúcs Z., Oláh M., Koncz M., Hajagos H., Bálint M. (⬇️ 75'), Balázs B., Kovács A., Pioker M. (⬇️ 80')

Cserék: Sándor Cs. (⬆️ 41'), Nagy T., Grosu A. (⬆️ 75'), Fábián H., Kothencz Á. (⬆️ 80')

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Koncz M. (⚽ 12'), Oláh M. (⚽ 51'), Balázs B. (⚽ 68')

Kiss Balázs értékelése: Megnyert mérkőzést hoztunk ma ikszre! Gólokkal kellett volna ma nyernünk, de sajnos ma is 3-4 100 %- os helyzetünk maradt ki. Hátul a kommunikáció hiánya miatt, könnyen kivédeekezhető, buta gólokat hoztunk össze! A mai botlást, kedden Bácsalmáson kell javítani Célunk továbbra is a dobogón végezni!

A következő bajnoki fordulóban a Bácsalmási PVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 02. (kedd) napján 17:00 órától, a Bácsalmási Sporttelepen játszák.