U15: FÖLÉNYESEN GYŐZÖTT EGYÜTTESÜNK!

2023.11.05

Sorozatban harmadik sikerüket könyvelhették el fiataljaink.

Ezen a hétvégén is jó formának örülhetett U15-ös csapatunk. Kiss Balázs együttese a DAFC Szeged csapatát látta vendégül. Az első félidőben minden lényegi kérdés eldőlt, hiszen a mórahalmiak 4 alkalommal is eredményesek voltak. A fordulás után is az MVSE dominált, végül két játékos Lovas Andor és Pioker Milán második játékrészben megszerzett duplájának, valamint Hajagos Hunor klaszkius mesterhármasának köszönhetően kiütéses 9 : 0 - s győzelem lett a vége. Fiataljaink sorozatban harmadik győzelmüket aratták, és 10 meccs után 23 ponttal a 10 csapatos bajnokság 2. helyén állnak.

Liga: MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 10. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. november 05. (vasárnap) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 DAFC Szeged 9 : 0 (4 : 0)

Mórahalom VSE: Valach M., Ördög R., Csúcs Z., Lovas A., Hajagos H., Sipos Z., Zefer Z., Détári K., Pioker M., Bíró B., Hegedűs Z., Bíró B.

Cserék: Farkas N., Bálint M., Nagy T.

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Lovas A. (⚽ 10', ⚽ 49'), Csúcs Z. (⚽ 23'), Hegedűs Z. (⚽ 25'), Pioker M. (⚽ 32', ⚽ 80'), Hajagos H. (⚽ 59', ⚽ 64', ⚽ 77')

Kiss Balázs értékelése: Vannak pillanatok, amik az embert feltöltik, ami újra hitet ad és tisztítja az elmét, hogy a sok küzdés és harc közepette élesebben lássa a körülötte lévő eseményeket és magában lévő belső vívódást. Az edző is ember. És mint ember célja van. Az én célom mások álmait valóra váltani! Támogatással, munkával, egy-egy jó szóval a legjobb tudásom szerint. Egy jó EDZŐ megváltoztatja a JÁTÉKODAT, de egy igaz jó EDZŐ az ÉLETEDET! Ez az én filozófiám, jobbá tenni mások életét. Értéket teremteni. 10 forduló után, jelenleg az második helyről várjuk a folytatást, köszönöm srácok! Dolgozunk tovább és lépésről lépésre haladunk a kitűzött célunk felé.

A következő bajnoki fordulóban a Kiskunfélegyháza csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. november 12. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Kiskunfélegyháza Honvéd Sporttelepen játszák.