U15: DÖNTETLENT JÁTSZOTTAK A SRÁCOK

2023.10.15

A helyzetek alapján győzelmet szalasztott el együttesünk.

Nem sikerült mindhárom pontot itthon tartani a Mercedes KLC ellen. Kiss Balázs együttese gyorsan megszerezte a vezetést, ami kitartott az első félidő végéig. A második játékrész kiegyenlített játékot hozott, a további gólszerzésre is megvoltak a helyzetek. több alaklommal kapufáig jutottunk, majd a kihagyott helyzetek megbüntettek minket. A vedégenek elszőr sikerült egalizálni az eredményt, majd nem sokkal később a vezetést is megszerezték. A mérkőzés hajrájában csapatunknak végül sikerüllt a kecskemétiek kapujába batalálni, így 2 : 2-es döntetlennel ért véget a mérkőzés.

Liga: MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 7. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. október 15. (vasárnap) 10:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - Mercedes KLC 2 : 2 (1 : 0)

Mórahalom VSE:  Farkas N., Hegedűs Z., Valach M. (⬇️ 62'), Ördög R., Csúcs Z., Koncz M., Lovas A., Hajagos H., Sípos Z., Détári K., Pioker M.

Cserék: Zefer Z., Kiss Á. (⬆️ 62'), Nagy T., Fábián H., Bálint M., Bíró B.

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Hajagos H. (⚽ 28') Lovas A. (⚽ 72')

Kiss Balázs értékelése: Az első játékrészben lefociztuk a Kecskemétet, de sajnos a helyzeteink ma is rendre kimaradtak, vagy a kapufát találtuk el. A második félidő elején, le kellett volna zárni a mérkőzést, de a hazai gól helyett, a semmiből kaptunk két elkerülhető gólt. Nyomtunk, egymás után jöttek a helyzeteink, de ma a szerencse és a kapufa a vendégekkel volt. Sajnálom ezeket az elvesztett pontokat, mert ma is győzelmet érdemeltünk volna. Dicséret illeti a srácokat, helyzet kihasználásunkon javítani kell. Jövő héten a listavezetőhöz utazunk, nehéz mérkőzésre számítok.

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. október 22. (vasárnap) napján 10:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadionban játszák.